Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tõrva valla foto.

Kuna kuum suvi on nii artistidele kui korraldajatele palavalt mõjunud ning pannud esinejate esinemisgraafikud pinge all praksuma, siis otsustas Tõrva vallavalitsus, et kõik kontserdid on tasuta.

Esialgu pidi ansambel Shanon jõudma oma kuulajaid rõõmustama reedel, 10. augustil.  Nüüd esineb Shanon Tõrva keskväljakul hoopis laupäeval, 11. augusti õhtul kell 19 ja seda kuulajate jaoks täiesti tasuta.

Inimesed, kes plaanisid tulla reedel, 10. augustil Tõrva keskväljakule head muusikat ja õdusat miljööd nautima, ei pea ka pettuma, sest neile esinevad Lepatriinu, Arop ning erikülalisena Tõrva juurtega muusik Freddy Tomingas koos ansambel Riffiga. Kontserdi algus on kell 19. Ka see on kõigile tõrvakatele ja Tõrva sõpradele täiesti tasuta.

Kes on aga pileti juba reedeseks kontserdiks ära ostnud, siis need ostetakse soovi korral tagasi. Piletid ostetakse tagasi Piletilevis, Tõrva Turismiinfopunktis, Keskväljaku Lillesalongis, Tikste Konsumi lillepoes, Maxima lillepoes ning Tõrva vallavalitsuses sekretäri juures (Kevade 1).

Tõrva vallavalitsus vabandab tekkinud segaduse pärast ning ootab kõiki nii reedel kui laupäeval Tõrva keskväljakule mõnusat muusikat nautima.

Viimased uudised