Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

Kolmapäeva, 7. novembri pärastlõunal kell 15-17 saab Tõrva Avatud Noortekeskuses osaleda kahes eksootilises õpitoas: Tadžikistanist pärit Said õpetab kõiki huvilisi valmistama tadžikkide lemmiksalat kurutobi ning Palestiinast pärit Rawdah tuleb õpetama idamaiseid tantsuliigutusi.

Kõik osalejad saavad proovida oma nime (või mida iganes muud!) araabia keeles kirjutada. Üritus on tasuta ja avatud kõikidele huvilistele!

„Uussisserändajate jaoks on kontaktid eestlastega suur väärtus – see annab võimaluse paremini mõista eesti kultuuri. Samuti on neil hea meel, kui nad saavad eestlastele ka enda poolt midagi põnevat pakkuda,” ütles ürituse korraldaja, Tartu Rahvusvahelise Maja juht Nastja Perstjonok. „Ürituse eesmärk ongi luua mõlemale poolele võimalus heita pilk üksteise ellu ja kultuuri ning arutleda teemadel, mis tekitavad küsimusi,” lisas Pertsjonok.

Töötuba toimub projekti „Saame tuttavaks!” raames. Selle projekti käigus korraldavad Johannes Mihkelsoni Keskus, Eesti Pagulasabi ja Tartu Rahvusvaheline Maja pooleteise aasta jooksul üle kogu Eesti kokku 45 ühisüritust, kus kohtuvad rahvusvahelise kaitse saajad, Eestis elavad välismaalased ja Eesti kohalikud inimesed. Projekti „Saame tuttavaks!” kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.

Kommentaarid

Viimased uudised