Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Topauto

Topauto tarnib Maksu- ja Tolliametile kokku 31 uut Suzuki Vitara teenistusautot, mis hakkavad maksu- ja tolliametnikke sõidutama üle kogu Eesti. Esimesed masinad on juba üle antud, kõik autod jõuavad ameti käsutusse paari kuu jooksul.

Topauto müügijuhi Janek Eskori sõnul on Topautol pikk ajalugu erinevate vajadustega teenistussõidukite tellimisel ja komplekteerimisel. Käesoleva hanke raames hakkavad kaks kolmandikku tarnitavatest sõidukitest lisaks inimestele transportima ka teenistuskoeri.

„Suzuki Vitarad on töökindlad ja turvalised autod ning sobivad hästi ametnikele, kes peavad liiklema nii maanteedel kui ka maastikuteedel,” ütles Eskor. „Lisaks võimaldab Vitara pakiruum paigutada sinna koerapuuri, et kõik Maksu- ja Tolliameti teenistuskoerad saaks mugavalt tööülesannetele kaasa sõita.”

Maksu- ja Tolliameti tehnikajuhi Jaak Veerme sõnul hakkavad autod kasutust leidma peamiselt piirialadel, kuid samuti erinevate kontrollide tegemisel Eesti maanteedel.

„Meie jaoks on autode juures oluline kõrgem kliirens võrreldes tavaliste universaalkeredega sõidukitega, et soetatud autod oleks võimelised sõitma ka metsaaladel, näiteks Eesti piiripunktide lähedal,” ütles Veerme.

Kokku tarnib Topauto Maksu- ja Tolliametile 31 hübriidmootoriga Suzuki Vitarat. Lisaks andis Topauto avalikuks teenistuseks eelmise aasta lõpus Politsei- ja Piirivalveametile üle 19 SEAT Tarracot.

Topauto tegutseb Eesti autoturul aastast 1994, müüb Hyundai, SEATi, CUPRA, Suzuki, Isuzu, Citroëni ja SsangYongi ning hooldab Mitsubishi sõidukeid. Ettevõte toetab regulaarselt kultuuri ja sporti. 

Viimased uudised