Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Meelis Paavel. Töötukassa pilt.

Eesti Töötukassa nõukogu otsustas pikendada töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli ja juhatuse liikme Reelika Leetmaa ametilepinguid ning kuulutada välja konkursi kahe juhatuse liikme ametikoha täitmiseks. Senine juhatuse liige Pille Liimal otsustas jätkata tööd teises valdkonnas.

Juhatuse esimehe Meelis Paaveli ametilepingut pikendas nõukogu järgmiseks kolmeks aastaks, juhatuse liikme Reelika Leetmaa ametilepingut järgmiseks neljaks aastaks. Konkurss kahe juhatuse liikme ametikoha täitmiseks kuulutatakse välja jaanuaris.

Töötukassa nõukogu esimees, Tööandjate Keskliidu juht Arto Aas tunnustas juhatust tehtud töö eest. „Töötukassa on nii kriisis kui ka igapäevategevustes asjatundlikult toimetanud, reageerinud kiirelt muudatustele ja suunanud oma tähelepanu sinna, kus on abi kõige enam vaja olnud,“ sõnas Aas. „Inimeste usaldus töötukassa suhtes on kõrge, tegevustega on rahul nii kliendid kui töötajad. See näitab organisatsiooni juhtimise tugevust,“ lisas Aas.

Meelis Paavel ütles, et töötukassa tegevuse selgroog on ka edaspidi tööturumeetmete tulemuslik rakendamine, jätkusuutliku eelarve kindlustamine ja reservide taastamine, et reageerida kiirelt ning paindlikult nii töötajate kui ka tööandjate vajadustele. Töötukassa soov on igati toetada inimese toimetulekut ja väärikat elustandardit töötuse ja töövõime languse korral, motiveerides samas inimest osalema ja liikuma tööturul,“ lisas Paavel.

Töötukassa tänase juhatuse ametiaeg lõpeb käesoleva aasta 15. aprillil, juhatusse kuuluvad Meelis Paavel, Pille Liimal ja Reelika Leetmaa.

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik organisatsioon, kes viib ellu tööturupoliitikat ja korraldab töötuskindlustust. Eesti Töötukassa kõrgeim juhtimisorgan on kuueliikmeline nõukogu, tegevjuhtimise eest vastutab neljaliikmeline juhatus. Töötukassa eelarve tulud on tänavu 771,9 miljonit ja kulud 749,2 miljonit eurot.

Viimased uudised