Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuigi Võru inimesed ootasid Kagukeskuse uue osa avamisel toidupoodi, siis seda ei tulnudki. Selle asemel võtab uuest osast suurema osa enda alla Saksa säästumoe keti Takko Fashioni pood.

Jutud käisid, et uude ossa tuleb Selver, nii nagu see on samale omanikule kuulvas Rakvere Kroonikeskuses. Nüüd on Võru Kagukeskus nagu Rakvere Kroonikeskus, aga ilma Selverita.

Lisaks Takko Fashionile on Kagukeskuse uues osas lemmikloomakeskus Pet City (uus tulija Võrus), Südameapteek, optikakauplus Pro Optika, ehtepood Angelgold (varem vanas osas), alkoholipood Cityalko (varem Semu kaubamajas), Kraba kodukaubad (uus tulija Võrus), Kebab Tarõ, Namaste Aasia restoran (kolis ära Mäe tänavalt), mänguasjade pood Pöialpoiss (uus tulija Võrus), Maarika Lilleseaded (kolis ära Kesklinna platsilt) ja Lukukaubad (varem Kreutzwaldi tänaval). Veel on avamisel Pizzakiosk (uus tulija Võrus). Uues osas on ka Shu jalatsipood, mis oli enne vanas osas.

Silma torkab ka see, et laste pealinnas Võrus avatud uues kaubanduskeskuses puudub sootuks laste mänguala või plats, karussellid jms. Laste peale pole üldse mõeldud. Mõningal määral kompenseerib seda puudust Pöialpoisi mänguasjapood, kus on soodsad hinnad.

Kagukeskuses ruumi veel on. Uues osas on mõned boksid tühjad, samuti seisab tühjalt suur kaubanduspind, kus algul oli Maksimarket, siis Kagumarket ja Grossi Toidupood.

Viimased uudised