Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Briti teadlased soovitavad valitsusel valmistuda raskeks talveks, sest koroona levib kõige paremini 4 kraadi juures. Ühtlasi soovitatakse valmis olla uueks ulatuslikuks karantiiniks, kus asutused suletakse.

Hoiatatakse raske talve eest, sest koroona levib kõige paremini 4 kraadi juures, sellele lisandub veel hooajaline gripilaine. Praegu on olukord koroonaga parem, sest on suvi, vahendab Daily Mail.

Uuel karantiinil võib olla majandusele laastav mõju. Ühtlasi võib see muuta valitsuse plaane, mille kohaselt tahetakse lapsed kooli saata.

Inglismaal peetakse tähelepanuväärseks seda, et Austraalias Melbourne’is kehtestati 5 miljonile elanikule ulatuslik karantiin. Austraalias on praegu talv.

Külmaga püsib viirus kauem elujõulisena, ühtlasi on talvel inimesed rohkem siseruumides, see aga suurendab nakatumise ohtu. Praegu Inglismaal nakatumised vähenevad, aga väga aeglaselt. Viimase paari kuu jooksul pole olulist olukorra paranemist olnud. Nakatumiste kordaja on isegi veidi tõusnud ja on 0,8-1,0 juures. Teadlased tahaks kordajat enne talve allapoole tuua.

Kommentaarid

Viimased uudised