Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuni homseni saavad veel erakliendid tuua kogutud mündid SEB Tallinna Tornimäe või Tartu kontorisse ning kanda need tasuta oma arvelduskontole. Seni on  hoiupõrsastest ja lauasahtlitest SEB-sse toodud ligi kolm tonni münte.

„SEB-sse toodud müntide koguväärtus ulatub üle 200 000 euro ning mündilugemismasinatest on läbi käinud üle 670 000 erinevas vääringus metallraha. Rahalises väärtuses on ligikaudu 65% müntidest toodud Tallinna ja 35% Tartu kontorisse. Kontole kantud summadest väikseim on 91 senti ning suurim ligi 12 900 eurot,” ütles SEB eraklientide segmendijuht Evelin Koplimäe.

Koplimäe lisas, et kandes mündisäästud arvelduskontole, saab eraklient oma rahalt kohe intressi teenida, sest SEB maksab eraklientide arvelduskontol olevatele kuni 5 000-eurostele säästudele intressi 0,4% aastas.

Mündikorje raames saavad SEB erakliendid enda kätte kogunenud euromünte tuua Tallinna Tornimäe ja Tartu kontorisse. Teenust pakutakse kampaania raames tasuta 28. veebruarist – 13. märtsini. Oma kogutud müntide ja sentide sissemakseks on vajalik, et kliendil oleks kaasas dokument ja olemas SEB erakliendi arvelduskonto, sest summa kantakse kontole.

SEB-s on alaealistele kuni 100 euro väärtuses müntide kandmine oma arvelduskontole ühes kalendrikuus alati tasuta, suurema summa korral kehtib tavahinnakiri.

Viimased uudised