Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Shutterstock.com

Otsid uusi sõiduelamusi? K-rautast leiad tasakaaluliikurid kogu perele – lisafunktsioonideks muusika ja LED-valgustus, kõlab hästi? Uuri lähemalt!

Tänapäeva lapsi lihtne jalgratas enam arvuti tagant õue ei meelita. Selleks on tarvis midagi palju ägedamat, näiteks tasakaaluliikurit. See elektri jõul liikuv sõiduk pakub täiesti uut sõidukogemust. Kui hakkad tasakaaluliikurit valima, siis lähtu mudeli kandejõust ja aku võimsusest. Sisseehitatud kõlarid ja LED-valgustus lisavad veelgi rohkem põnevust.

Kui K-rauta e-poe suur valik ajab silme eest kirjuks, siis loe edasi ja kogu valiku lihtsustamiseks ideid!

Tore ajaviide kogu perele

Foto: Shutterstock.com

Tasakaaluliikur ei ole sugugi vaid lastele mõeldud, sellega võivad vabalt lustida ka täiskasvanud. Päris iga mudel selleks aga ei sobi – valida tuleks võimalikult suure kandevõimega sõiduk. Seejuures tasub aga meeles pidada, et mida võimekam on tasakaaluliikur, seda suurem on selle mass.

Jõukohane nii suurtele kui väikestele

Kui esmapilgul tundub sõitma õppimine keeruline, siis tegelikult on ainsaks märksõnaks tasakaal. Õppimisprotsess jaguneb laias laastus neljaks etapiks:

  • Seismine – tasakaalu saavutamine sõidukil seismiseks.
  • Sõitmine – edasi liikumiseks tuleb end ettepoole kallutada, pidurdamiseks tahapoole kallutada.
  • Pööramine – paremale pööramiseks tuleb raskus viia vasakule jalale, vasakule pööramiseks aga paremale jalale.
  • Takistuste ületamine – kui üldine sõiduvilumus on saavutatud, siis võib vaikselt harjutada tasakaalu säilitamist äärekivide ületamisel.

Ohutus ennekõike!

Foto: Shutterstock.com

Kuigi tasakaaluliikurid suuri kiiruseid ei arenda – sõidukiirus jääb keskmiselt jooksmisega samale tasemele – siis tuleb alati ka ohutusele rõhku panna. Nii nagu jalgratta, rulluiskude ja muude sõidukite puhul, tuleb ka tasakaaluliikuriga kiivrit ja randme- ning põlvekaitsmeid kanda. Kuna tasakaaluliikuriga on kõige mugavam asfaltkattega teel sõita, siis seal kukkumine on kaitsmete puudumisel eriti valus.

Lisafunktsioonid teevad silmapaistvaks

Paljud tasakaaluliikurid on varustatud lisafunktsioonidega, mis muudavad sõiduelamuse veelgi ägedamaks:

  • LED-valgustus, mille toone on võimalik muuta ja mõningatel mudelitel lausa muusika taktis vilkuma panna.
  • Kõlarid, mida saab mugavalt bluetooth süsteemi abil mobiiltelefoniga ühendada.

Nõuanne: Kui soovid oma lapse sõiduohutust tõsta, siis soeta just valgustuse ja muusikaga mudel. Need funktsioonid teevad hämaras liikudes sõiduki teistele liiklejatele nähtavaks/kuuldavaks.

K-rauta.ee e-poest on valiku tegemine väga lihtne – kõik kriteeriumid saab menüüs paika panna. Valitud toote tarne toimub kõigest paari tööpäeva jooksul, mis tähendab, et ka viimase hetke ostud õnnestuvad muretult. Uuri lähemalt!

Kommentaarid

Viimased uudised