Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

võrumaal

Turvatöötaja pidas teisipäeva õhtul Tartus kinni joobes mehe, kes ründas noaga tänaval liikunud juhuslikku möödujat.

Kella 19.30 paiku küsis joobes 47-aastane mees Laial tänaval juhuslikult möödujalt sigaretti, millest möödamineja viisakalt keeldus. Esialgsetel andmetel ründas eitava vastuse saanud mees seejärel sigaretti andmast keeldunud möödakäijat noaga, õnneks sai kannatanu vaid kergemaid vigastusi.

Tänaval rüselenud meestest juhtus samal ajal mööduma turvafirma patrullekipaaž, kes meestevahelisse rüselusse koheselt sekkus ning noaga löönud mehe kinni pidas.

Turvatöötaja sekkumisega paralleelset edastas juhtunust info hädaabinumbril ka üks jalakäija ning veidi vähem kui kahe minuti möödudes jõudsid sündmuskohale ka politsei kiirreageerijad, kellele turvatöötajad noaga rünnanud mehe üle andsid.

Kuriteos kahtlustatavana kinni peetud mehe juurest leidsid politseinikud kaks nuga. Mees viidi esmalt arestimajja kainenema ning tema käes olnud noad võeti hoiule.

Kergemaid vigastusi saanud mehe viisid meedikud tervisekontrolliks TÜ Kliinikumi, kust ta peale esmaabi saamist kodusele ravile lubati.

Lõuna prefektuuri operatiivjuhi Aleksandr Naidise sõnul on äärmiselt kahetsusväärne ning inimeste üldist turvatunnet riivav, et purjus inimese arutu käitumise pärast kannatas juhuslik süütu inimene.

„Samas tuleb aga tunnustada turvafirma töötajaid, kes sedavõrd kiirelt tänaval toimunud rüselemisele reageerisid ning ohtliku kurjategija kinni pidasid,” lisas Naidis.

Juhtunu üksikasjade selgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised