Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna hommikul kell 5.36 teatati häirekeskusele, et Tartus Mõisavahe tänaval on korterelamu trepikojas suits. Põles liftišaht, elamust evakueeriti laialt levinud suitsu tõttu hulk inimesi.

20. novembril kell 5.36 teatati, et Tartus Mõisavahe tänaval on korterelamu trepikojas suits. Kohale saabunud päästjad selgitasid, et suitsu tekitav tulekolle asus 5. ja 6. korruse vahele kinni jäänud liftis, kust suits levis ülemiste korruste korteritesse.

Päästjad tõid majast välja kolm suitsu sisse jäänud kannatanut, kes anti üle kiirabile. Lisaks evakueeriti hulgaliselt inimesi ning paljud inimesed evakueerusid iseseisvalt kõrvalasuvasse trepikotta ja politsei poolt kohale organiseeritud bussi.

Tulekahju levik piirati kell 6.42. Päästetööde käigus avati kangiga kahe korteri uksed, et veenduda, et seal poleks kannatanuid. Ühest korterist leitigi neljas kannatanu, kes anti samuti üle kiirabile. Kiirabi meedik kontrollis koha peal püstaku teiste elanike tervislikku seisundit ning tervisekahjustuse kahtlusega inimesed saadeti kontrolli EMO-sse ja Lastehaiglasse.

Kell 7.35 päästetööd lõpetati ja elanikud lubati korteritesse tagasi. Põlengu täpne tekkepõhjus on selgitamisel.

Viimased uudised