Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Artur Laugamets

Alates 7. maist on Tartu linnakodanikel, üliõpilastel ja turistidel võimalus alustada liiklemist taaskord kiiremal ja keskkonnasõbralikumal viisil − Rohelise Pargi elektrijalgratastel. Laenutused asuvad jätkuvalt hotellides Lydia ja Dorpat.

Eelmisel aastal Tartus esmakordselt avatud elektrijalgrataste laenutuse põhiidee oli tuua linna võimalus liigelda mugavalt ka Tartu kaugemates punktides asuvatesse tõmbekeskustesse. Laenutuse initsiaatori Tanel Teini sõnul on see ideaalne võimalus liiklemiseks ja siinsete linnavõlude nautimiseks.

„Et iga linnakodanik ja -külaline saaks loogelda Emajõe kallastel ja jõuda nauditavalt ka veidi kaugemale. Näiteks Eesti Rahva Muuseumisse või mööda äsja valminud kergliiklusteed otse Rohelisse Parki, kus asub nüüd ka uhiuus ja kindlasti külastamist väärt Gardest − Baltimaade suurim ja unikaalseim kodu- ja aianduskeskus,“ lisas Tein.

Elektrijalgrattaid saab broneerida ja laenata hotellidest Lydia või Dorpat poolest tunnist kuni mitme ööpäevani. Rataste kasutamise hind algab viiest eurost.

Rohelise Pargi elektriratastel on kolm režiimi, mida on võimalik aktiveerida väikese lüliti kaudu. Rattaga on võimalik sõita nagu tavarattaga, väntamist toetaval viisil ja ainult mootori jõul. Viimane režiim säästab sõitja jalavaevast täielikult. Mootor saab voolu laetavast akust, ühe laadimisega on võimalik läbida ligikaudu 35 km. Elektrijalgrattad sõidavad kiirusega kuni 20 km/h.

Täpsem hinnakiri ja lisainfo https://lydia.ee/kontakt/elektrijalgrataste-rent

Viimased uudised