Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lõuna päästekeskuse teatel põlesid reede, 20. oktoobril õhtul Tartu maakonnas kaks bussi ja mopoauto ning reede päeval põles Valga linnas mahajäetud maja.

Häirekeskusele teatati reedel, 20. oktoobril kell 22.26, et Tartu maakonnas, Tammistu külas, Tammistu sigala kinnistul põlevad 2 bussi. Inimesi sündmuskoha lähedal polnud ning hooned ohustatud ei olnud. Põlengust teataja andis info, et meesterahvas, kes sündmuskoha lähedal viibis, süütas ise sõidukid. Omanik põletas oma bussidest sisustust välja, et metall hiljem kokkuostu viia. Päästjad lokaliseerisid tulekahju kell 22.55.

Reedel kell 19.48 teatati Häirekeskusele, et Tartu maakonnas, Kambja vallas, Kaatsi külas seisab kasepuu all mopeedauto ja põleb lahtise leegiga. Sündmuskohale jõudnud päästjad kustutasid põlengu, ent rollersõiduk hävis täielikult.

Reedel kell 11.03 teatati Häirekeskusele, et Valga maakonnas, Valga linnas, Metsa tänaval põleb ühekorruseline mahajäetud maja. Leegid väljusid aknast ning katuse räästast, hoones puudus elekter. Päästjad likvideerisid põlengu kell 13.03. Keegi sündmuse käigus kannatada ei saanud.

Viimased uudised