Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna kell 14.26 sai häirekeskus teate raskest liiklusõnnetusest Tartumaal Märja alevikus, kus esmase info kohaselt põrkasid kokku Tartust Viljandi suunas liikunud reisibuss ning Viljandist Tartu poole liikunud sõiduauto. Õnnetuses sai raskelt viga sõiduauto juht, kes meedikute pingutustest hoolimata sündmuskohal suri.

77-aastase mehe juhitud sõiduauto Nissan X-Trail kaldus teadmata põhjustel vastassuunavööndisse ja põrkas kokku vastu liikunud liinibussiga MAN Lions Coach, mida juhtis 59-aastane mees. Nissani juht hukkus sündmuskohal.

Sõiduautos rohkem inimesi peale juhi ei olnud. Reisibussis oli koos juhiga umbes 15 inimest, meedikud vaatasid kõik sõitjad üle, keegi neist viga ei saanud.

Räägib Tartu jaoskonna välijuht Raimond Heinsar:

Hetkel teadaolevalt kaldus sõiduauto Nissan Viljandi poolt Tartusse liikudes vastassuunda ja põrkas kokku Tartust tulnud reisibussiga. Kokkupõrke tagajärjel sai raskelt viga Nissani roolis olnud 77-aastane mees, kes paraku hukkus sündmuskohal.

Tuletame kõigile liiklejatele meelde, et kui keegi märkab kahtlase sõidustiiliga sõidukit, siis palun andke sellest kindlasti häirekeskusele teada. See kõne võib päästa kellegi elu. Pigem sekkuda varem ja hoida ära õnnetus.

Bussis viibis õnnetuse hetkel koos juhiga 15 inimest ja keegi neist viga ei saanud. Bussijuht oli kaine ja juhtimisõigusega.

Õnnetus juhtus Tartumaal Märja alevikus Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme tee 2. kilomeetril, kus suurim lubatud sõidukiirus on 70 km/h. Teekate oli õnnetuse hetkel kuiv.

Juhtunu osas alustas politsei kriminaalmenetlust ning õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Viimased uudised