Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna õhtupoolikul juhtus Tartumaal raske liiklusõnnetus, kus hukkus mootorsaaniga teelt välja sõitnud 36-aastane mees.

Õnnetusest Tartumaal Peipsiääre vallas Linaleo külas teatati häirekeskusele kella 17.05 paiku. Esialgsetel andmetel kaldus Haapsipea küla poolt Alatskivi-Kokkora tee suunas liikunud mootorsaan paremkurvis seni teadmata põhjusel teelt välja ning põrkas vastu puud. Kokkupõrge olid sedavõrd ränk, et meedikud ei suutnud õnnetuses raskelt viga saanud mehe elu päästa.

Sündmuskohal töötanud politsei selgitas, et saanil sõitnud mees omas juhtimisõigust, tema kainus selgitatakse ekspertiisi käigus. Avarii juhtus kurvilisel külavahelisel teelõigul, kus teeolud olid talvisele ilmale omased ehk sõidutee oli lumega kaetud, nähtavus sel teelõigul oli hea.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Baldur Pilden ütles, et edasises uurimises selgitatakse, miks ja kuidas raske õnnetus juhtus ning millised tegurid võisid viia surmaga päädinud avariini.

„Erinevate ekspertiiside käigus selgitatakse muuhulgas sedagi, kas mootorsaan oli tehniliselt korras. Praeguseks on teada, et kaitsekiivrit mootorsaanil sõitnud mees ei kandnud,“ lisas Pilden.

Viimased uudised