Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tartu linnavalitsuse kriisimeeskond saadab selle nädala alguses kõikide tartlaste postkastidesse infolehe, mis sisaldab teavet linnavalitsuse töökorralduse kohta eriolukorra ajal ning soovitusi koroonaviirusest hoidumiseks. Lisaks hakkab linna avalikel digiekraanidel jooksma info peamiste nõuannetega viirusest hoidumiseks.

Tartu Linnavalitsuse kriisimeeskonna juhi Urmas Klaasi sõnul on linnavalitsus läbi mõelnud, kuidas oluline info kõikide tartlasteni viia. „Peame mõtlema ka neile inimestele, kes arvutit ei kasuta ja lehti ei loe. Püüame olla igati meie inimestel abiks elu ümberkorraldamisel ja pakkuda neile turvatunnet,” lisas linnapea.

Otsepostitus tartlaste postkastidesse tehakse teisipäeva ja kolmapäeva jooksul. Kes mingil põhjusel infolehte postkasti ei saa, võib selle ise siit välja printida: https://www.tartu.ee/sites/default/files/uploads/koroona.pdf

Samad juhised lähevad nii eesti kui ka vene keeles Annelinna korrusmajade liftides ja trepikodades asuvatele kultuuritahvlitele.

Täna digiekraanidel jooksma hakkavad juhised soovitavad inimestel püsida kodus, pesta käsi ja mitte külastada oma vanavanemaid, kuid neile kindlasti helistada. Samuti tutvustatakse täna avatud üleriigilist koroonaviiruse kriisiinfotelefoni 1247. Info jookseb 11 digiekraanil nii kesklinnas, Annelinnas, Riia  mäel, Ringtee tänaval kui ka Lõunakeskuse juures.

Vajadusel on linnavalitsus valmis tegema veel otsepostitusi ja täpsustama sõnumeid digiekraanidel.

Pidevalt täienevad juhised koroonaviirusega toime tulemiseks on leitavad ka Tartu kodulehel: https://www.tartu.ee/koroonaviirus

Viimased uudised