Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Tartu LV

Tartu Linnavalitsus soovib hea teeninduse kuu raames leida Tartu linna parimat bussijuhti. Teist aastat korraldatava konkursi eesmärgiks on tunnustada häid bussijuhte, kes oma töökohustusi eeskujulikult täidavad.

Linnavalitsuse ühistranspordi kvaliteedijuhi Kairi Kuusiku sõnul on hea bussijuht abivalmis ja kliendisõbralik. „Liikluses on ta tähelepanelik ja hoolas, märkab kaasliiklejaid ning tema juhitava bussi sõit kulgeb sujuvalt ja ohutult,” lisas Kuusik.

Häid bussijuhte saab nende professionaalsuse või heatahtlikkuse eest esile tõsta kuni 31. märtsini 2019. Tagasisidet saab anda Tartu kodulehel. Ettepaneku esitamisel tuleks kirjeldada lühidalt oma kogemust ning lisada kuupäev, kellaaeg, bussi number ja sõidusuund (kesklinna poole või kesklinnast välja). Kampaaniast annavad teavet ka bussidesse ja bussiootepaviljonidesse paigaldatud kleebised.

Tartu Linnavalitsus vaatab kõik laekunud kiitused läbi ning annab need koos omapoolse tunnustusega kõige rohkem tähelepanu pälvinud juhile edasi.

Lisainfo:  linnamajanduse osakonna ühistranspordi kvaliteedijuht Kairi Kuusik, 736 1199, kairi.kuusik(at)raad.tartu.ee.  

Viimased uudised