Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei sai kell 17.37 teate liiklusõnnetusest Tartumaal Külitses Ropka raudteeülesõidul, kus esialgsetel andmetel sõitis rongile ette 45-aastase mehe juhitud veoauto Scania ja kokkupõrke järel sõitis rongi esimene vagun rööbastelt maha.

Reisijad on rongist välja aidatud ja ootasid bussi. Esialgsetel andmetel sai õnnetuses kergemaid vigastusi kaheksa inimest, kes toimetatakse täiendavaks kontrolliks haiglasse.

Rongis viibinud Delfi lugeja kirjeldusel juhtus kokkupõrge äärmiselt kiiresti, pikka signaalitamist löögile ei eelnenud. Inimesed vagunis lendasid küll kõrvalistmetele ja pagaski kukkus riiulitelt alla, kuid raskesti vigastatuid sündmuskohal ei paistnud – ka reisijad, kel käsi või pea verine, olid kontaktsed ja suutsid liikuda. Lugeja lisas, et nii rongi- kui veokijuht liikusid samuti pärast kokkupõrget sündmuskohal omal jalal.

Rongiga Valga suunas reisijatele on Elron korraldanud asendustranspordi – bussid liiguvad sündmuspaika, teatas Elron. Samuti asendab Elron kõik tänased Valgast väljuma pidanud rongireisid bussidega.

Politsei info kohaselt juhtus õnnetus kella 17.37 ajal Tartumaal Kambja vallas Külitse alevikus Lennu teel Ropka raudtee ülesõidukohal, kus 41-aastane mees sõitis haagisega veoautoga Scania R450 keelava fooritulega raudtee ülesõidukohale ette Elroni reisirongile, mida juhtis 53-aastane mees. Rongis reisijatena viibinud 63-aastane mees, 60-aastane naine, 71-aastane naine, 45-aastane mees ja 51-aastane mees toimetati Tartu Ülikooli Kliinikumi kontrolli.

Viimased uudised