Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Jaama 77 kortermajal on kindlustatud nii hoone karp kui ka korterite siseviimistlus, mistõttu hüvitab Gjensidige kindlustus kõik vajaminevad remonttööd majas sees, kui ka näiteks maja taga kahjustada saanud mänguväljakul.

Gjensidige kahjukäsitluse osakonna juht, Maarika Mürk ütleb, et kuigi kõiki hinnapakkumisi ei ole veel saadud, siis eksperthinnang on käes ja taastamistööd käivad. „Hetkel teostatakse hoone elektritöid, kontrollitakse gaasitorustikku ning kõigile trepikojas olevatele korteritel oleme tellinud välisuksed“.

„Kahjustada saanud Jaama 77 kortermaja taga asuv mänguväljak on praeguseks demonteeritud ning pinnast kooritakse peale fassaadipuhastust. Remondikalkulatsioonid on koostamisel ning järgmiseks nädalaks on selge, millal saame alustada korterite siseviimistluse taastamistöödega,“ sõnas Mürk. Kohalikud elanikud on majutatud mujale ning objektil käivad koristustööd. Akende ette on löödud lauad/ kiled, et ilmastik hoonele täiendavat kahju teha ei saaks ning kõik mõõtmistööd on lõpule viidud ja hinnastamise ootel.

„Kui algselt hindasime koguhüvitiseks 250 000 – 300 0000 eurot siis nüüdseks oleme kahju kogusumma hinnanud 350 000 euroni,“ tõdes Mürk.

Viimased uudised