Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Perioodil 23.08-26.08.2021 kehtib ajutine rongide sõiduplaan. Peamised muudatused puudutavad Ida- ja Kagusuuna rongide liikumist, kasutusel on asendusbussid.

„Vastavalt Eesti Raudtee rekonstrueerimistööde kavale toimuvad Emajõe raudteesillal remonttööd, mille käigus suletakse rongiliikluseks peatee Kärkna-Tartu jaama vahel,“ teavitab Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

„Muudatused sõiduplaanides puudutavad Tartu-, Valga- ja Koidula/Piusa liine. Tabivere-Tartu vahel on kasutuses asendusbussid. Hommikune Jõgeva-Tartu reis on asendatud bussiga. Samuti muutuvad enamuste Valga ja Koidula/Piusa liinide väljumisajad“ lisas Kongo täienduseks.

Remondid algavad esmaspäeva 23. augusti hommikul kell 10:00 ehk selle ajani saab liikumiseks kasutada ronge. Alates kella 10-st on kõik reisid asendatud bussidega. Remondid lõpevad 26.augustil kell 10:00 ning seejärel taastub remondieelne sõiduplaan.

24.-26. augustini ei ole käigus Tallinna-Pääsküla reis väljumisega kell 11:04.

26. augustil Tallinn-Aegviidu reis nr 410 väljub tavapärasest hiljem ehk kell 13:00.

Muudatustega sõiduplaanid on üleval Elroni kodulehel ja ka rongipeatuste infostendidel. Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega.

NB! Asendusbussidega ei ole võimalik transportida jalgrattaid.

Raudteeremontide ajal on asendusbussi kasutamine ratastooliga võimalik eeldusel, et ratastool pannakse pakiruumi (peab olema kokkupandav) ning reisija saab ise bussi minna. Juhul, kui klient saab liikuda ainult ratastoolis, palume oma reisisoovist ja täpsetest reisi aegadest vähemalt 3 tööpäeva varem e-posti teel (abi@elron.ee) teada anda. Sel juhul on võimalik korraldada spetsiaalne transport, kuhu saab ratastooliga siseneda.

Eesti Liinirongid AS on Elron kaubamärgi (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel.

Viimased uudised