Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: IKEA

Täna, 25. augustil, avas Rootsi mööblifirma IKEA oma esimese poe Eestis. 30 tuhande ruutmeetri suurune pood asub Tallinna lähistel Kurnas ja pakub kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustustoodet. Poes avati ka 400-kohaline Rootsi restoran.

„IKEA visioon on luua veelgi parem igapäevaelu paljudele inimestele. Selle saavutamiseks pakume laia valikut hästi disainitud, funktsionaalseid ja jätkusuutlikke kodusisustustooteid taskukohase hinnaga, et neid saaksid osta võimalikult paljud inimesed. Oleme seadnud eesmärgi tagada Eesti elanikele igapäevaselt madala hinnaga, jätkusuutlikud ja kvaliteetsed tooted,” sõnas IKEA Baltikumi müügijuht Ian Strickland

IKEA Tallinna pood on loodud kohalike elanike soove ja vajadusi silmas pidades. Näiteks on poes 53 näidistuba ja -kodu, mille väljapanekud on kujundatud kohalike elanike tavapäraste eluruumide ja -situatsioonide näitel. Uue poe tootevalikus on koheseks kaasaostuks ligi 9000 kodusisustustoodet. IKEA Tallinna poes leiab ka unikaalseid lahendusi nagu rohemaja, mis on pühendatud taimedele, välimööblile ja hooajalisele kaubale. Muuhulgas on poes ka mugavad iseteeninduskassad.

Rootsi restoran

IKEA Tallinna pood pakub lisaks inspireerivale olustikule ja mugavale ostlemisvõimalusele ka võimalust mõnusalt aega veeta. Rootsi restoran ja bistroo, laste mängutuba Småland ning mitmed mängualad pakuvad veelgi paremat külastuselamust.

Kõik Eesti elanikud on oodatud külastama Rootsi restorani, kus pakutakse taskukohaste hindadega rootsipärast hommiku-, lõuna- ja õhtusööki. Hommikusöögi hind on 0,99 eurot, lihapallid maksavad 3,59 eurot ja hot dog 0,70 eurot. Erilist tähelepanu pöörame pere kõige pisematele. 3–7 aasta vanustele lastele oleme loonud tasuta meelelahutusala Småland ja mängualad nii Rootsi restoranis kui ka näidistesaalis.

IKEA Tallinna pood asub Tallinna lähistel Kurnas, 20–30 minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast. Pood on avatud iga päev kell 10.00–20.00. Rootsi restoran on avatud iga päev kell 09.30–19.30. Sujuvama transpordi pakkumiseks käivitasime 25. augustil mitme peatusega avaliku bussiliini Tallinna kesklinnast Kurnasse ja tagasi. Autodega külastajatele oleme loonud ligi 1000 parkimiskohaga parkla.

IKEA Tallinna poe ehitas Nordecon AS, ehitust rahastas Swedbank.

Viimased uudised