Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tänase neljapäeva, 18. aprilli varahommikul juhtunud raskes liiklusõnnetuses hukkus jalakäija.

Teade raskest liiklusõnnetusest laekus häirekeskusele täna hommikul kella 5 ajal. Esialgse info kohaselt liikus 35-aastase mehe juhitud sõiduauto Volkswagen mööda Laagna teed, kui sõitis otsa kõnniteel liikunud jalakäijale. Jalakäija sõi õnnetuses sedavõrd raskeid vigastusi, et hukkus sündmuskohal.

Politsei tuvastas, et auto roolis olnud mees oli raskes joobes. Kõik muud õnnetuse asjaolud on alles selgitamisel.

Laagna tee on alates Mahtra tänavast linnast väljuval suunal suletud ning seal suunavad liiklejaid ümbersõidule politseipatrullid. Liiklejatel palutakse seal kandis liigeldes arvestada ümbersõiduga ning varuda oma sõitudeks aega.

Räägib Ida-Harju politseijaoskonna välijuht Kevin Enni:

Praegu teadaolevalt liikus sõiduauto Volkswagen mööda Laagna teed linnast väljuval suunal, kui sõitis otsa ülekäigurada ületanud jalakäijale. Jalakäija, 60-aastane naine sai õnnetuses raskelt viga ning hukkus sündmuskohal.

Avariipaika saabunud politsei tuvastas, et auto roolis olnud mees oli raskes joobes, ta peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning viidi kinnipidamiskeskusesse. Avariiline sõiduk teisaldati politseiparklasse.

Ülekäigurada õnnetuspaigas on reguleeritud fooridega ning edasises menetluses selgitame lähemalt, kas foorituled sel momendil töötasid. Lubatud maksimaalne kiirus sel teelõigul on 70 km/h. Õnnetuse hetkel oli väljas veel pime. Nähtavus avariipagas on hea ning sel momendil põles ka tänavavalgustus.

Raske õnnetuse täpsemad asjaolud selgitatakse alustatud kriminaalmenetluses.

Viimased uudised