Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna pärastlõunal juhtus liiklusõnnetus Tallinna–Narva maantee 176. kilomeetril, kus põrkasid kokku neli sõiduautot. Õnnetuses sai viga neli inimest, kelle kiirabi toimetas haiglasse.

Kell 15:24 sai häirekeskus sai teate liiklusõnnetusest Tallinna-Narva mnt 176. kilomeetril Konju külas. Esialgseil andmeil põrkasid seal kokku Citroen C4, Mitsubishi Colt, Volkswagen Caddy ja Volkswagen Passat. Kiirabi toimetas sündmuskohalt haiglasse 62-, 45- ja 43-aastase naise ning 11-aastase tüdruku. Õnnetuse asjaolud on täpsustamisel, kuid praeguseks on teada, et kõigil sõidukitel olid all talverehvid.

Jõhvi politseijaoskonna välijuht Ville Ränik ütles, et teeolud olid sündmuskohal lumesaju ja miinuskraadide tõttu talviselt libedad. „Talvistes teeoludes tuleb alati suurendada pikivahet ja vähendada sõidukiirust, sest see jätab ootamatustele reageerimiseks rohkem aega,“ sõnas ta. „Autojuhid, kes pole oma autol veel suverehve talverehvide vastu vahetanud, ei tohiks praeguse ilmaga kindlasti sõitma minna, sest see on väga ohtlik. Alates kolmapäevast, 1. detsembrist on suverehvidega liiklemine sootuks keelatud,“ rääkis Ränik.

Novembrikuu jooksul on praeguseks juhtunud 97 inimkannattanutega liiklusõnnetust, milles sai viga 104 ja hukkus kolm inimest. Käesoleva aasta jooksul on inimkannatanutega liiklusõnnetusi juhtunud 1437, neis on viga saanud 1604 ja hukkunud 50 inimest.

Viimased uudised