Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Detsembrikuu on taas käes ning inimeste mõtteid kummitab päevast päeva aina tihedamini küsimus: „Mida oma abikaasale, isale, kolleegile ja sõbrale seekord ometi kinkida?” Kavalamad meist on juba aasta läbi ideid kogunud ja neid näiteks mobiilimärkmetesse salvestanud, et jõulusoodustuste saabudes kohe poodi tormata. Kui Sinu märkmed on tühjad ja mõtteis hakkab juba ärevus kogunema, võid siit leida mõned vahvad ideed.

Sa ei pea kingi tegemiseks jõuludeni ootama

Oled ehk tähele pannud, et viimasel aastakümnel on turule ilmunud kõikvõimalikke advendikalendreid? Sellised igapäevaselt avatavad kingikalendrid pole enam ainult šokolaadide ja kommikeste jaoks, vaid neist leiab ka pisikesi enesehooldusvahendeid, küünlaid või kas või juustu! Võid valida kalendri vastavalt kingisaaja huvidele –iluhuvilistele- huvilistele Nivea advendikalender, meigigurudele L’Oreali jumestustooteid pungil kingipopurrii, gurmaanidele kohvi- või teesortidega täidetud kalender. Muidugi leiad otsides ka lastele mõne hea alternatiivi šokolaadikalendrile, näiteks loomaminiatuuridega täidetud pühadekalender.

Kingitused neile, kellel on kõik olemas

Kui advendikalender siiski Sind kingitusena ei kõneta, võid oma lähedastele ja kolleegidele sobivaid tooteid leida nii poest kui ka internetist. On keegi sinu lähikondlastest ehk millegi puudumise üle kurtnud? Jõulukingitused ei pea olema ei kallid, oluline on inimesele valida õige ja vajalik kink. Mõnikord võib nõnda väike kingitus nagu komplekt huulepalsamist ja kätekreemist olla just see, mis talvekülmadega kaasnevat naha kuivust leevendada aitaks. Kätekreem ja palsam pole enam ammu vaid naistele mõeldud – võid oma meessoost kingisaajale valida kas maskuliinselt lõhnavad tooted või täiesti neutraalsed kreemid, kuna valik on tänapäeval lai.

Mõtle ka sellele, mis toimub peale jõule

Mis on kõige klassikalisem uusaastalubadus? „Võtan kaalust alla ja hakkan trenni tegema!”

Aita lubaduse täideviimisele kaasa ja kingi trennihuvilisele näiteks kodused treeninguvahendid – sangpomm, elastsed treeningkummid ja pulsikell on ideaalsed kingitused neile, kes on juba pikalt kurtnud vajadust treenimisega alustada, kuid ei ole kuidagi tegudeni jõudnud. Vähe ruumi võtvad ja kodus kasutatavad treeningvahendid on alati teretulnud, kuid siiski veendu enne kingituse ostmist, et kingisaajal juba sama vahendit olemas poleks. Kui Sul pole ühegi diskreetset viisi selle välja uurimiseks, võid kingipakki pista hoopis treeningsokid või mõne humoorika sokipaari – sokke läheb alati vaja! Lapsena nõmedana tundunud kingitus on täiskasvanute maailmas väga teretulnud.

Täna oma kallimaid hellitavate kehahoolduskomplektidega

Miinuskraadidega talvepäeval pole midagi paremat, kui minna külmast õuest mõnusa duši alla või suisa vanni. Anna oma kaaslasele, pereliikmele või kolleegile võimalus võtta sellest meditatiivsest ajast iseendale maksimum ning kingi neile näiteks vannipommid, mis toovad pimedasse talve nii värvisära kui ka ergutavaid või rahustavaid aroome. Vannipommid ja kehahoolduskomplektid ei tundu küll nagu kingitused meestele, kuid ka kõige mehisemad mehepojad unistavad sügaval sisimas lõõgastavast ligunemisest.

Vanni puudumisel saab oma dušielamuse viia uuele tasemele eksootiliselt lõhnavate dušigeelide või luksuslike ja niisutavate juuksehooldusvahenditega. Kehahooldustooted on jõulueelsel ajal sageli ka kingipakkidesse kokku kogutud. Näiteks neile, kellele meeldib, kuidas lõhnab tooteseeria Old Spice, võib kinkida komplekti dušigeelist, rulldeodorandist ja spreideodorandist.

Võta prioriteediks kingisaaja

Kui kingitus on välja valitud ja pühad on juba uksele koputamas, võid kingituse juurde kirjutada ka kaardi koos tänusõnadega. Jõulude ajal on perfektne kirja panna näiteks lõppevast aastast enim meelde jäänud sündmused või naljad, mida kingisaajaga jagasid. Kuigi kehahoolduskomplektide, advendikalendrite ja sporditoodete kinkimine on pea alati kindla peale minek, viib personaalse kaardi lisamine kingituse kindlasti järgmisele tasemele.

Viimased uudised