Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Paljude perede jaoks oli eilne päev Sri Lanka saarel väga traagiline. Hukkunute hulgas on nii kohalikke inimesi kui välismaalasi. Kokku on hukkunuid 300 ringis ja vigastatuid üle 500.

Paljud surnukehad on veel tuvastamata, aga hukkunud välismaalasi on praeguse seisuga kokku 36. Nende seas on 5 Briti kodanikku, kolm taanlast, üks portugallane, kuus indialast, kaks türklast, kaks hiinlast, üks hollandlane ja üks jaapanlane.

Hukkunud Briti kodanike hulgas on ema ja poeg, kes olid söömas hommikust viie tärni lukshotellis, kui pomm plahvatas. 11-aastane Alex Nicholson ja 42-aastane Anita said surma teise korruse restoranis. Pereisa jäi teadaolevalt ellu, aga noorema tütre kohta info puudub. Pere oli Sri Lankal puhkusel.

Rootsi leht Expressen kirjutab, et hukkunute hulgas on Taani rikkaime mehe Anders Holch Povlseni lapsed. Mees oli puhkusel koos naise ja nelja lapsega. Naine ja üks laps jäid praeguste andmete kohaselt ellu.

46-aastane ettevõtja Anders Holch Povlsen omab firmat Bestseller, millel on 2780 poodi 70 riigis. Forbesi andmetel on tegemist Taani rikkaima mehega. Bestselleri peamised kaubamärgid on Vero Moda ja Only, meestele veel Jack & Jones ja Selected homme.

Surma said ka telekokk Shantha Mayadunne ja tema tütar Nisanga. Türklastest ohvrid on teadaolevalt kaks inseneri.

Sri Lanka: Anders Holch Povlsen förlorade tre barn i dåden

Anders Holch Povlsen, Danmarks rikaste man, har förlorat tre av sina fyra barn i attackerna i Sri Lanka, enligt Ekstrabladet. “Det kan vi tyvärr bekräfta”, skriver Jesper Stubkier, talesperson för Holch Polvsens företag, i ett mail till tidningen. Sju självmordsbombare ska ligga bakom de sex första bombattackerna, skriver AP .

Viimased uudised