Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Šveits sulges kõik sõjaväelased baasidesse pärast seda, kui ühelt tuvastati koroonaviirus. Šveitsis on registreeritud kokku 35 nakatumise juhtu, enamus neist seotud Põhja-Itaaliaga.

Ühel kordusõppusel olnud sõjaväelasel tuvastati koroonaviirus esmaspäeval. Šveitsi kaitseväelased kutsutakse igal aastal lühikesele kordusõppusele, vahendab Daily Mail.

Mehel avastati nakkus arstliku kontrolli käigus enne õppuse algust. Mees tunnistas, et oli hiljuti saabunud Milaanost Itaalias. Patsient on praegu stabiilses olukorras haiglas.

Pärast nakkuse tuvastamist pandi koheselt karantiini kõik isikud, kes olid nakatunuga kokku puutunud. Pärast seda piirati kõigi sõjaväelaste liikumist. Sõjaväelased saavad väljuda oma kasarmutest, aga neil on keelatud lahkuda väeosa territooriumilt, välja arvatud erijuhud.

Šveitsis on alates eelmise nädala reedest kuni 15. märtsini keelatud kõik rahvarohked üritused, sealhulgas Genfi autonäitus. ÜRO Euroopa esindus Genfis on samuti külastajatele suletud ning selle tegevus on piiratud.

Kommentaarid

Viimased uudised