Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Südameapteek

Südameapteek avab tänasest tasuta nõuandeliini 605 7171, et vastata eelkõige küsimustele ravimite ja nende saadavuse kohta. Nõuandeliin aitab toetada apteekide ja e-apteegi tööd ning nõustamist olukorras, millal inimeste vajadus apteekri nõustamise järele on hüppeliselt kasvanud.

Nõuandeliinilt annavad apteekrid tervisenõu ja juhiseid nii eesti kui ka vene keeles. Liin on avatud esmaspäevast reedeni 9:00-20:00 ning laupäeval ja pühapäeval 9:00-17:00.

Südameapteegi juhatuse liikme, müügiosakonna juhi Evelin Härma sõnul on viiruse leviku ajal nõudlus apteegi nõuandetelefoni liini järele suur, mida kinnitab hüppeliselt kasvanud koormus e-apteegi telefonile. “Inimesed on täna oma tervise pärast mures rohkem kui kunagi varem ning esmast nõu tahetakse saada kodunt väljumata. On väga oluline, et kasvava infopäringu tõttu ei jääks ükski helistaja vajaliku nõu ja infota,” kinnitab Härma.

Teemad, millega saab abi Südameapteegi nõuandeliinilt:

  1. E-apteegi info: tarneaegade, sealhulgas juba tellitud kauba tarne kohta ning juhendamine tellimisel.
  2. Apteekide avamisajad ja ravimite saadavus apteekides.

Südameapteegi kaubamärgi all tegutseb 75 apteeki ja Eesti kõige uuem e-apteek www.sudameapteek.ee. Ettevõte annab tööd enam kui 370 töötajale üle Eesti. Südameapteegi tugevaim alustala on kõrgelt haritud proviisorid ja farmatseudid, kes teevad oma tööd südamega. Südameapteegid keskenduvad lisaks ravimite müügile ka tervisetoodete pakkumisele ja tervisealasele nõustamisele.

Uuringufirma Dive valis Südameapteegi 2019. aasta Eesti parima teenindusega apteegiks. Apteegikettide valdkonnauuringus hinnati muuhulgas apteekrite selgitusi toote kasutamisel ja lisasoovituste andmist, mis puudutavad patsienti ennast või hoopis tema lähedasi, et nad püsiksid terved ega haigestuks. 

Kommentaarid

Viimased uudised