Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Unsplash

Paljud spordiennustustega tegelevad inimesed teevad seda suurest huvist spordi vastu. Küll aga on ka neid, kes soovivad sellega endale raha lisaks teenida.

Alati ei pruugi see aga kahjuks nii minna, sest sport on alati täiesti ettearvamatu. Mõni väga suur soosik võib lihtsas olukorras eksida, ning kogu kohtumise tulemus on pea peale pööratud. Küll aga on mitmeid võimalusi enda võitude tõenäosuse suurendamiseks, mille üle ka järgnevalt arutleme.

Esimese asjana tasuks enda jaoks selgeks teha, mis asjad on koefitsendid, ning kuidas need muutuvad. Samuti võivad need erineda teenusepakkujate kaupa. Lihtsaim viis on kasutada saite nagu https://pelaa.online/, kust saab kiiresti hea ülevaate.

Erinevad panustamiseks mõeldud lahendused

Tavaliselt tasuks alustada minimaalsete riskidega, mis tähendab seda, et mitmikpanustega alustada ei tasu. Koefitsendid võivad olla küll ahvatlevad, kuid sellest hoolimata on need äärmiselt riskantsed. Mis aga tähendab mitmikpanus? Lühidalt öeldes valite välja vähemalt kaks erinevat sündmust, mille tulemust proovite ennustada. Võidu jaoks peavad mõlemad ennustused täppi minema, ning nende sündmuste koefitsendid korrutatakse omavahel. Tavaliselt on võimalik lisada kuni kümme erinevat sündmust.

Lihtsaim viis on teha ennustus ühele sündmusele. Selliselt on võidu tõenäosus suurem ning risk on oluliselt väiksem. Loomulikult ei ole tegemist riskivaba panusega, sest spordiga selliseid sündmuseid ei kaasne. Kui mõni portaal või isik lubab kindlaid panuseid, siis on tegemist kindlasti pettusega, ning sellest tuleks kaugele eemale hoida. Kõik legaalsed leheküljed on Maksu- ja Tolliameti lehel registreeritud. See on ühtlasi ka esimene samm, mille peaksite tegema, kui valite endale panustamiseks lehekülge.

Miks spordipanused nii populaarsed on?

Kindlasti mängib siin suurt rolli see, et inimesed soovivad muuta enda spordisündmuste vaatamise huvitavamaks ning kaasahaaravamaks. Isegi mõõduka suurusega panus võib muuta jälgimise oluliselt atraktiivsemaks. Loomulikult ei tohiks ühtegi panust teha selliselt, et see teeks teie rahakotile liiga ning panustamist peaks käsitlema meelelahutusena. Maailmas on väga vähe inimesi, kes püsivalt suudavad kihlvedudega endale raha teenida.

Teine oluline faktor on turundus ja reklaam, mida erinevad kihlveokontorid endale teevad. Tõenäoliselt on paljud spordisõbrad näinud erinevate jalgpalli mängivate võistkondade vormidel mõne tuntud spordipanuste lehekülje reklaami. Sama kehtib ka sündmuste korraldamisega, kus suured kihlveolehed on peamisteks sponsoriteks. Küll aga ei ole kellegil kohustust sissemakset teha ning panustamisega alustada.

Peamised nipid spordisündmustele panustades

Panustamisel tasuks esiteks jälgida koefitsentide suuruseid. Kui ühe meeskonna koefitsent on äärmiselt madal, siis on see tavaliselt selline ka põhjusega ehk teda peetakse soosikuks. Sõltuvalt spordialast on võimalik panuseid teha erinevalt. Näiteks jalgpallis on võimalik panustada ka viigi peale – kuid samas korvpallis sellist võimalust ei ole. Suuri koefitsente on tore taga ajada, kuid nende õnnestumise protsent ei ole nii suur, kui kindlatele favoriitidele panustades. Samuti ei tohiks teha panuseid liiga väikese koefitsendiga sündmustele, sest sport on ettearvamatu.

Teise asjana peaks panustama ainult rahaga, mida olete valmis kaotama, ning mille kaotus ei mõjuta teie majanduslikku olukorda. Tegemist on siiski osaliselt õnnemänguga, mille tulemus selgub alles peale sündmuse lõppu. Vahel võib ka kõigest mõne eurone panus lisada spordisündmuse vaatamisele selle vajamineva vürtsi ning tulemuseks on nauditav sündmus. Valesti ennustades ei ole aga kulu liialt suur, ning saate rahulikult eluga edasi minna.

Viimased uudised