Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Unsplash

Enne veebikasiinode teket ei olnud spordiennustus Eestis just väga tuntud ja levinud tegevus. Mingil ajahetkel sai hipodroomil erinevatele hobuste võiduajamistele panuseid teha, kuid laiadesse massidesse see meelelahutus ei jõudnud. Meie kultuuris puudus kogemus ja traditsioon spordivõistluste tulemustele panuseid teha.

Juba ligikaudu paarkümmend aastat on veebikasiinod vallutanud kogu maailmas meelelahutussektorit ja pakkunud uudseid ajaveetmise võimalusi. Nende kaudu on ka spordiennustuse võimalused jõudnud paljudesse riikidesse, kus varem kihlvedude sõlmimine ametlikult lubatud ei olnud. Parimkasiino.ee toob teieni valiku erinevatest Eesti kasiinosaitidest, kust võib leida ka mitmeid spordiennustusi korraldavaid operaatoreid.

Mida pakub spordiennustus?

Eestlased on alati armastanud omadele kaasa elada, olgu selleks siis korvpall, suusatamine, rallisõit või tenniseturniir. Meie suureks rõõmuks on eestlastel väga mitmetel maailmatasemel spordialadel viimastel aastatel väga hästi läinud ning kohalikud sportlased pakuvad meile aina rohkem kaasaelamisvõimalusi. Selleks, et niisama mängu või võistluse jälgimine oleks veelgi põnevam, leiutati kunagi ammustel aegadel spordikihlvedude sõlmimise võimalus.

Soprdiennustus ei ole tavapärane hasartmäng ehk õnnemäng, kus mängija tulemust mitte kuidagi mõjutada ei saa. Siin näitab võidu tõenäosust korraldaja poolt välja arvutatud tõenäosus ja samas ka enda taustauuring. Mida rohkem te ise valitud spordialast ja võistkondade eelnevatest mängutulemustest teate, seda paremini valdate ennustusvõistlust. Loomulikult ei saa keegi garanteerida, et pikaajaline favoriit alati võidab, aga tõenäosused mängivad siin teatavat rolli.

Mida on kihlvedude tegemisel oluline jälgida?

Kui te pole varem veebikasiinodega kokku puutunud, aga sooviksite spordiennustuses kaasa lüüa, siis alustama peaks endale sobivaima operaatori valimisest. Eestis võivad spordiennustusega tegeleda ainult Maksu – ja Tolliameti tegevusluba omavad operaatorid, seega on enne mõnel saidil konto avamist mõistlik kontrollida, kas tegemist on legaalse kihlvedudekorraldajaga.

Seejärel tuleb endale selgeks teha, kas soovite saiti kasutada peamiselt mobiilsest seadmest või lauaarvutist. Enamike operaatorite saidid kohanduvad väga hästi ka mobiilsete seadmetega, kuid mõnedel on loodud lausa eraldi mobiilirakendus. Oluline on ka jälgida, milliste maksevahendite kaudu saab ennustussaidile raha peale ja välja kanda.

Mitmed ennustusportaalid ja veebikasiinod pakuvad uutele liitujatele erinevaid tervitusboonuseid või suurte maailmasündmuste ajal spetsiaalseid kampaaniaid, millel tasub silm peal hoida. Loomulikult kõige olulisem on võrrelda erinevate saitide pakutavaid koefitsiente ja valida endale soodsaim pakkumine.

Pange oma oskused ja teadmised proovile

Spordiennustus annab võimaluse oma oskused ja teadmised proovile panna ja samas võtta ka teatav risk. Kui olete niigi andunud spordivõistlustele kaasaelaja ja mingite alade fänn, siis pakub kihlvedude sõlmimine võimaluse oma lemmiktegevus veegi pingelisemaks muuta.

Samuti pakuvad mitmed ennustussaidid otseülekandeid spordivõistlustelt, mida muudes meediakanalites sageli ei olegi võimalik jälgida, seega veelgi enam põhjust, et erinevate pakkujatega tutvust teha. Tasub siiski meeles pidada, et tegemist on oma olemuselt hasartmänguga ja igasugune ennustamine võib kaasa tuua nii võite kui kaotusi.

Viimased uudised