Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaader videost.

Viimastel päevadel on sotsiaalmeedias levinud video, kus on näha pussitamist ja kaklust. Politsei on juhtunuga kursis, osalised on tuvastatud.

Videos ründab üks mees teist, viimane võtab seejärel kööginoa ja pussitab ründajat. Kaamera taga selle peale naerdakse, vahendab Delfi.

Pussitatud mees saavutab elu ja surma peale käivas võitluses siiski ülekaalu, ning pussitaja variseb tema hoopide all põrandale. Seejärel soovitab peksmise järele jätta ka filmija.

Video on pärit tänavu kevadest. Sündmus toimus 17. märtsil kella kolme paiku öösel Võru linnas, ütles Delfile veebikonstaabel Ville Ränik. Tüli tekkis ühise alkoholitarvitamise käigus, mil 31-aastane meesterahvas haaras kööginoa ning lõi sellega korduvalt 36-aastast meest. Lööja toimetati arestimajja ja peeti kahtlustatavana kinni, kannatanu toimetati haiglasse.

Miks ja mis eesmärgil juba kevadel filmitud video nüüd sotsiaalmeedias ringlema hakanud, ei ole Räniku väitel hetkel selge, ent tegemist pole äsja toimunud vahejuhtumiga. Politsei tuletab kõigile meelde, et vägivaldse sisuga videote levitamine sotsiaalmeedias näitab noortele äärmiselt halba eeskuju ning tihtipeale puudub nende videote juures ka kontekst. Kõik, kes internetis säärast häirivat sisu märkavad, peaksid sellest politseile teada andma, mitte seda niisama ilma kontekstita edasi jagama.

Kommentaarid

Viimased uudised