Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Londoni politsei

Kuigi Inglismaa kiitles oma suure vaktsineerimise tasemega, selgub, et sellest polegi kasu ja piirangud jätkuvad veel aasta otsa kuni järgmise suveni.

Briti peaminister Boris Johnson ütles, et suvepuhkust pole tänavu soovitav välismaale veetma minna, samuti jäävad kehtima maskikandmise ja sotsiaalse distantseerumise nõuded, vahendab Daily Mail.

See on paras šokk, sest arvati, et vaktsiinid aitavad taastada nö normaalse, piirangute-vaba elu juba sel suvel. Nüüd selgub, et vaktsiinidest polegi suurt midagi kasu.

Vaktsiinide asemel on Inglismaal uus plaan, kuidas olukorda normaliseerida – kõiki inimesi testida kaks korda nädalas.

Inglismaal on kavas 12. aprillil avada spordisaalid, juuksurid, välikohvikud ja poed, mis ei tohiks nakatumiste arvu väga palju tõsta. Teadlaste väitel aga on vaktsiinidest abi ainult raskete koroonajuhtumite ärahoidmiseks, aga nakatumisi need ära hoida ei aita. Kardetakse ka seda, et kui piirangud kaotada, siis hakkab nakkus levima nende inimeste vahel, keda pole vaktsineeritud või kelle peal vaktsiin ei tööta

Enne seda loodeti, et suveks saab kaotada kõik piirangud ning korraldada festivale ja muid pidustusi. Nüüd aga selgub, et seda ilmselt ei tule.

Kommentaarid

Viimased uudised