Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Laupäeva õhtul kella 21 ajal lendas Malmös õhku auto, pärast seda oli tulistamine, milles said eluohtlikult haavata kaks noort poissi. Neist üks, 15-aastane poiss suri haavadesse haiglas. Teine, 14-aastane lebab raskelt haavatuna haiglas. Politsei uurib, kas plahvatus ja tulistamine on omavahel seotud.

15-aastane poiss suri haavadesse ööl vastu pühapäeva. Kuigi tulistamisel oli palju pealtnägijaid, siis kedagi veel vahistatud ei ole, vahendab Aftonbladet.

Tulistamine toimus laupäeva õhtul Malmös kohalikus pitsarestoranis. Lisaks võitleb haiglas elu eest noor naine, keda rünnati bussipeatuses.

Plahvatus toimus Hästhagen rajoonis. Pärast seda oli tulistamine mõned kilomeetrid eemal Möllevångstorgetil. Kaks haavatud teismelist toimetati haiglasse, haigla personali turvamiseks piirati sisse ka haigla.

Ööl vastu pühapäeva ründas 20-aastane mees Malmös bussipeatuses 25-aastast naist. Naine on praegu eluohtlike vigastustega haiglas. Uuritakse ka seda, kas naise ründamine on seotud plahvatuse ja tulistamisega.

Kommentaarid

Viimased uudised