Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tänavu on muusikafestivale suvekalendris vähe. Seda erilisem on Setomaal peetav Ostrova Festival, mis vaatamata varem kehtinud 1000 osaleja piirangule otsustas siiski korraldusega edasi minna. Festival toimub 17.-18. juulil.

„Mõtlesime, kalkuleerisime ja arutlesime ka pikalt, kas 1000 osalejaga on festivali korraldamine võimalik. Kuna tegemist on Ostrova Festivali juubeliaasta ehk 10. festivaliga, siis leidsime siiski koos abiliste, partnerite ja esinejatega lahendusi“, ütles korraldaja Aime Tulp.

„Meil olid juba esinejate ja partneritega kokkulepped tehtud ning soovisime ka neile vastu tulla ja festivali siiski korraldada kuna sündmusi on tänavu vähe,“ lisas Tulp. Siiski rõõmustavad festivali korraldajad valituse otsuse üle, mis võimaldab tõsta osalejate arvu seniselt 1000 inimeselt 2000 inimesele. „Loomulikult võtame kasutustele kõik võimalikud ettevaatusabinõud, et festivali külastamine oleks turvaline – varustades festivaliala desinfitseerimisvahenditega, pakkudes kätepesuvõimalusi ning festivalil on kohalik meedik. Lisaks toimub festival 10 ha maa-alal, mis võimaldab soovi korral külaliste hajutamist“, ütles korraldaja.

Ostrova Festival pakub meelelahutust nii kohalikele elanikele kui ka kaugemalt tulijatele. Seetõttu on ka esinejate seas nii Setomaa muusikuid kui Eesti tippartiste. 17. juulil esinevad Henrik Hinrikus ja Sander Kahu, Noortebänd 2019 finalist SK!VE, DAGÖ, Herald ja Terminaator.

18. juulil algab programm lastele mõeldud etendusega Klouniplika Kärts. Seejärel esinevad Setomaa kohalikud muusikud Seto Miihi Summ ja Helmekaala’. Programmi jätkavad Sunlight, DND ja Kukerpillid ning siis võib taas laval näha Setomaa kohalikku lauljannat Lennat koos bändiga. Festivali lõpetab ansambel Traffic.

Festivali alal on võimalik telkida või tulla oma karavaniga. 2 päeva vältel on tagatud ka toitlustus hommikust õhtuni.

Ostrova Festival toimub 17.-18. juulil Setomaal, Ostrova külas. Üles astuvad Henrik Hinrikus ja Sander Kahu, SK!VE, DAGÖ, Herald, Terminaator, Klouniplika Kärts, Seto Miihi Summ, Helmekaala’, Sunlight, DND, Kukerpillid, Lenna koos bändiga ja Traffic. Piletid on müügil Piletilevis. Rohkem infot leiab www.ostrova.ee või Facebookis.

Viimased uudised