Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Paul Poderat

Kolmapäeval Tõrva vallas Taagepera lossis toimunud pidulikul tunnustussündmusel kuulutati välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2021″ võitjad.

Valga valla nimel andis neljale auhinnatule tunnustussõnad ja tänu üle vallavanem Monika Rogenbaum.
Aasta teenindusettevõtte tiitli pälvis Valga Loomakliinik OÜ. Tohter Jaan Luht on kliinikut pidanud Valgas üle 20 aasta. Kliiniku töötajad on alati väga vastutulelikud olnud isegi väljaspool tööaega ning teevad tööd südamega.

Ettevõtluse edendaja on tänavu Müügiekspert OÜ, mille esindajaks Aleksei Bogatšov. Ettevõte on teinud olulise investeeringu Valga linnas Võnnu tänava tööstuspiirkonnas – endiste tootmis- ja kontorihoonete ost ning kordategemine on võimaldanud piirkonna ettevõtjatel uutele ja kaasaegsetele pindadele laieneda.
Eriauhinna „Ettevõtjate tugisammas“ omanikuks sai Pille Mumm ja Eesti Töötukassa. Pille Mumm julgustab ja motiveerib, on toeks Valgamaa ettevõtetele. Ta märkab, pakub erinevaid võimalusi ja lahendusi Töötukassa poolt.

Eriauhind „Taastootmise toetaja“ läks Marico Holding OÜ-le, mis on Eesti edukamaid ehitus- ja lammutusjäätmete käitlustehaseid.

Tunnustused üle andnud Valga vallavanem Monika Rogenbaumi sõnul on põhjust rõõmustada, et Valgamaa ettevõtluskonkursile esitati nii palju Valga valla ettevõtteid, kes paistsid silma kõikides kategooriates ning kellele anti välja ka mitu eriauhinda. „On selge, et suurematest keskustest kaugel ja pikaaegse pandeemia tingimustes on tulnud ettevõtetel tegutseda sageli ülikeerulistes oludes. Aga ettevõtlikkus, nutikus, tööprotsesside optimeerimine, visadus ja järjest keskkonnahoidlikum mõtlemine on meie ettevõtjate mõttemaailma lahutamatu osa, mis on hoidunud ja edasi viinud,” rõhutas vallavanem. “Valga valla nimel õnnitlen ja tunnustan kõiki ettevõtluskonkursi nominente ja laureaate ning soovin, et pingelistes päevades leiaksite hetki ka enesele ja oma perele.

Aasta tootmisettevõtte tiitli pälvis Chaga OÜ, Aasta startija oli Baarikuur OÜ ja eriauhinna „Raudvara“ tiitel anti üle Beetela OÜ-le.

Konkursile laekus tänavu 54 tunnustamise ettepanekut.

Viimased uudised