Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Töötukassa pilt.

Eesti Töötukassa tänas eelmise aasta parimaid tööandjaid ning koostööpartnereid ning kuulutas välja aasta alustava ettevõtja 2018. Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ütles tänuüritusel tunnustuse saajatele: „Koostöö ja usalduseta ei saa midagi tehtud. Te olete teinud rohkem, kui igapäevaselt peaksite.“

Alustav ettevõtja 2018 on Kaie Eisler, kes  sai töötukassa alustava ettevõtja toetust 2017. aasta suvel ja lõi ettevõtte MiuMed OÜ. MiuMed valmistab lemmikloomadele operatsioonijärgseid veste ja särke. Kaie Eisler ütles auhinna kättesaamisel, et ta oli pikka aega teinud üht ja sama tööd ning tundis, et vajab muutust.

Lisaks tänati iga maakonna parimat tööandjat ja koostööpartnerit.

Tartumaa Aasta Tööandja 2018 on Singularity Creations OÜ, ettevõte tegeleb tarkvaraarendusega. Ettevõte paistab silma sooviga kaasata erinevaid inimesi. Nii töötab seal näiteks kvaliteedikontrollijana ratastoolis inimene. Samuti on asutus pakkunud töövõimalust Pakistanist Eestisse tulnud noormehele, kelle eesti keele oskus on vähene, kuid väärtuslikuks osutusid tema programmeerimise alased teadmised.

Tartumaa Aasta Koostööpartner on R.K. Õigusbüroo OÜ võlanõustaja Raivo Kiisk.Töötukassa Tartumaa osakonnal on olnud hea võimalus teha koostööd võlanõustaja Raivo Kiisaga. Kliendid hindavad Raivot väga, sest ta võtab inimesi ja olukordi täpselt nii nagu nad on, on lugupidav, arusaaja, õiglane, otsekohene ja aus. Raivos on olemas nii hea jurist kui ka suurepärane sotsiaaltöötaja.

Põlvamaa Aasta Tööandja 2018 on Tere AS Põlva Tootmine, kes annab ka vähenenud töövõimega inimestele võimaluse erinevate ametitega tutvuda ja õppida. Selleks, et igaüks leiaks enda jaoks õige töö, ollakse paindlikud, näiteks töötajale sobiva koormuse leidmisel. Koostöös töötukassaga aidatakse kaasa ka nõrgema konkurentsivõimega inimeste oskuste kasvamisele, uute võimaluste otsimisele, lisaks on kasutatud töövahenduse ja palgatoetuse võimalust.

Põlvamaa Aasta Koostööpartner on Psychological Consultation OÜ. Psychological Consultation OÜ on Eesti Töötukassa Põlvamaa osakonna klientidele pakkunud psühholoogilist nõustamist umbes pool aastat, kuid võitnud kõigi poolehoiu. Kliendid hindavad nõustajaid kõrgelt, nii on positiivset tagasisidet andnud ka need kliendid, kes esialgu läksid teenusele kõhkluste ja kahtlustega. Nõustajad oskavad näha kliendi vajadusi ning ei loobu ka siis, kui algus tundub raske.

Valgamaa Aasta Tööandja 2018 on AS Medical Pharmacy Group. Tegemist on Eesti kapitalil põhineva innovaatilise ettevõttega, mis toodab personaalseid vitamiine, mineraalaineid ja erinevaid tervisetooteid. Ettevõte avas aasta tagasi Valgas müügikontori ja töötukassas oli kaasatud ettevõtte värbamisprojektidesse. Iga uue töökoha loomine on lõunapiiril tervitatav ja olulise tähtsusega. Seetõttu on heameel, et antud ettevõttel ei jäänud puudu julgusest laieneda pealinnast kaugemale.

Valgamaa Aasta Koostööpartner on MTÜ Valgamaa Tugikeskus. Tegemist on rahvusvahelistele nõuetele vastava hoolekandeasutusega, kus on loodud head võimalused psüühilise erivajadusega klientide elamiseks, arenguks kui ka tööks.  Keskuse koolitatud ja professionaalne kaader tuleb suurepäraselt toime sügava liitpuude ja käitumisprobleemidega autistlike klientidega.

Võrumaa Aasta Tööandja 2018 on OÜ Vastseliina Hooldekodu. Ettevõtte on alati nõus pakkuma töötukassa klientidele proovipäeva võimalust, et testida, kas sotsiaalvaldkond on neile see õige. Samuti on mitmed töötukassa kliendid leidnud sobiva töökoha läbi tööpraktika ja palgatoetuse teenuse.

Võrumaa Aasta Koostööpartner 2018 on Tugev Partner OÜ, Võrumaa Autokool. Tugev Partner on töötukassa pikaaegne koolituskaardipartner. Personaalne lähenemine kliendile, koolitusvajaduse väljaselgitamine, inimeste võimekuse analüüsimine koostöös töötukassa konsultantidega aga ka tööandjatega, toovad alati häid tulemusi. Kui töötukassa konsultantidel on spetsiifilisi küsimusi, mis puudutavad ametikoolitusi või erinevaid sõidu kategooriaid, siis võib olla kindel, et Võrumaa Autokoolist saab kiiresti oma küsimustele vastused.

Töötukassa tänas tööandjaid ja koostööpartnereid seitsmendat korda.

Kommentaarid

Viimased uudised