Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Keskerakonna endine esimees kirjutas sotsiaalmeedias, et Keskerakond on isatapjate partei ja neil pole hästi läinud.

Järgneb Savisaare arvamus sotsiaalmeedias:

Üks minu sõber, kes ei ole küll keskerakondlane, tunnistas hiljuti, et nemad kutsuvad keskerakonda isatapjate parteiks. Võibolla oli see liialdus, seda enam et uut isa ju asemele ei ole tulnud. Isa aga peaks olema, kuidas need lapsedki muidu siia ilma sünnivad. Nii et, kui isatapu partei, siis igal juhul ebaõnnestunud. Kadri, Jüri ja Mailis igaljuhul said, mida olid soovinud. Koraanis on öeldud: kui Allah tahab sind karistada, siis täidab ta sinu soovi.

Legende liigub mitmesuguseid. Justkui oleksid minu lahkumise asjas kõige pealt kokku leppinud Kadri Simson ja Remo Holsmer ning keskerakonnale olevat lubatud viieks aastaks selle eest peaministri kohta. Nüüd on viis aastat läbi ja keskerakonda ei olegi enam valitsuses.

Uuele valitsusele, aga head soovid kaasa. Nad võiksid millegi tubliga hakkama saada. Näiteks üle minna tasuta elektrile. Miks ka mitte. Tasuta ühistranspordi kohta arvati, et see on utoopia. Aga me tegime selle ära. Maksta eraisikutele kinni 2000 kwh ühes kuus ja ettevõtetele 30 000 kwh kuus on võimalik. Tekiks lisa tootmine, lisa töökohad ja lisa maksud. See oleks tulusam, kui võtta raha elektri eest.
Keegi kunagi teeb selle julge mõtte teoks ja rahvas on rahul.
——————————————————————
Veel üks ajalooline analoogia. Kindlasti te teate, et Gaius Julius Caesar hukkus Brutuse noahoobist. Aga kas te seda teate, et paljude roomlaste teada oli Brutus Caesari vallaspoeg.

Viimased uudised