Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võrus peaks septembrikuu lõpus uksed avama uuenenud Kagukeskus, aga seni pole avalikustatud seda, milline toidupood sinna tuleb.

Rimil on praegu Võrus kaks poodi ja Võrus räägitakse, et Kagukeskusse tuleb uus Rimi hüpermarket. Rimi aga lükkab selle väite ümber. Rimi esindaja Katrin Bats teatas, et Rimil seda plaani pole, küll aga ühel teisel konkurendil.

Kes see võib siis olla? Maksimarket oli kunagi Kagukeskuses, aga kolis sealt ära ja laienes hoopis Jüri tänava ääres. Prisma? Prisma Peremarketi esindaja Piret Lankots teatas, et Prisma Peremarketi uued lähiaastatel avatavad kauplused on planeeritud kõik Tallinna ja Tallinna ümbrusesse. „Soovime oma hüpermarketite võrgustikku täiendada supermarketitega kesklinnas ja linna tuiksoonte läheduses. Hetkel pole plaane Lõuna-Eestis uusi kauplusi avada. Samas püüame arvestada ka lõunaeestlaste muutuvate ostuharjumustega ja avasime suvel Tartu linnas asuva Sõbra Prisma ööpäevaringselt ning oleme seal avanud
ka oma e-poe teenuse,” lisas Lankots.

Mis siis üle jääb? Võru Rimi töötajate teada tuleb Kagukeskusse Selver. Selver on Võrus tõesti õnnetu koha peal, sealt kõrvalt kolis minema Automaailm ning ka Favora tanklapood on suletud. Kunagine Võru esinduspood on jäänud kurvalt üksi.

Selveri esindaja Rivo Veski kommenteeris asja nõnda: „Nagu igal pool üle Eesti töötab Selver ka Võrus selle nimel, et pakkuda oma klientidele kõige parema valikuga kodumaiseid värskeid ja kvaliteetseid toidukaupu. Teeme igapäevaseid jõupingutusi, et oleksime kogu aeg kaubanduse esirinnas. Uute kaupuste avamisest meil praegu teateid ei ole.”

Võru Kagukeskuse esindaja Raigo Pilt ütles asja kohta, et vastavalt kokkuleppele tulijat avalikustada ei saa, aga vihjas, et see võib olla nii seoses börsiettevõtte staatusega. Selver on börsiettevõte, Tallinna kaubamaja osa.

Selveri kasuks räägib ka see, et Võru Kagukeskuse uue omaniku, Rakvere Kroonikeskuse ankurrentnik on samuti Selver.

Kommentaarid

Viimased uudised