Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Westhesseni politsei

Saksamaal Frankfurdi lähedal Eschbornis tankis üks naine oma diisel-Passatisse kogemata bensiini. Naine teadis, et pärast seda autot käivitada ei tohi. Nii palus ta tankla töötajat auto eemale lükata.

Pärast seda aga tegid naine ja tankla töötaja koos seda, mida poleks tohtinud teha. Nad lükkasid auto salongi puhastamiseks mõeldud tolmuimeja juurde ja üritasid sellega bensiini kütusepaagist kätte saada. Kuivõrd aga tolmuimeja otsik kütusepaaki ei mahtunud, tegid nad kastmisvoolikust ülemineku, edastas Westhesseni politsei.

Kui naine ja 20-aastane tanklatöötaja tolmuimeja käima panid, siis süttis bensiin põlema. Mõned sekundid hiljem neelasid leegid terve auto.

Päästekeskuse päästjad saabusid ruttu kohale ja tuli saadi kontrolli alla. Vale kütust autosse tankinud naine vigastada ei saanud, aga tankla noor töötaja sai kergeid põletushaavu. Põleng läks tanklale maksma ligi 30 000 eurot.

Enamasti piirdub vale kütuse tankimine paaki paarisaja euro suuruse kuluga, mis läheb auto pukseerimise ja paagi puhastamise peale.

Kommentaarid

Viimased uudised