Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

President Kersti Kaljulaid kaalub tänavu kuuks ajaks Räpinasse kolimist, et olla kõige tulisemas EKRE toetajate kantsis. Läinud aastal kolis president kuuks ajaks Narva.

Asjast sahistas Eesti Ekspress.

Kommentaarid on loo juures päris krõbedad. Üks inimene kirjutab nii: „Kõrini sellest laristajast populistist, lõpetagu rahva raha laristamine ja kadugu oma vasjaga Brüsseli raamatupidajaks tagasi.”

Teine kirjutab: „Eelmised presidendid ei teinud ka saladust oma abikaasade minevikust. Kerstilt ka küsiti algul pidevalt seda, aga ta lihtsalt ei vastanud!! See on ka üks põhjus, miks rahvas teda eriti omaks pole võtnud!!!”

Ja kolmas: „Läinud suvel olla ta olnud kuu aega Narvas??? Ta oli seal kokku 4 päeva, sest iga 4-5 tunni tagant lasi ennast ikka Tallinnasse sõidutada. Ka suur Tallinna maraton jäi ju selle aja sisse. Ja palju muid kohtumisi!!”

Neljas: „Kuna Orissaares varakevadel seened veel ei kasva, siis loodab Räpinast midagi korjata. Ega Orissaare seeneline seda tea, et peale hallitussennte ei saa ta ka Räpinast midagi paremat.”

Viimased uudised