Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Saaremaal Rist-Virtsu-Kuivastu maantee 128. kilomeetril juhtus täna raske liiklusõnnetus, kus esialgseil andmeil hukkusid kaks naist ja väikelaps.

Politsei sai täna pärastlõunal kella 14.45 paiku teate, et Saaremaal Rist-Virtsu-Kuivastu maantee 128. kilomeetril Masa külas põrkasid kokku sõiduautod Volvo ja Audi. Esialgseil andmeil juhtus õnnetus, kui Kuivastu poole liikunud 34-aastane Audi roolis olnud mees asus sooritama möödasõitu tema ees liikunud ja vasakpööret sooritanud Volvost, kuid põrkas Volvoga kokku. Kokkupõrke tagajärjel paiskusid sõidukid teelt välja. Õnnetuses hukkusid Volvot juhtinud 27-aastane naine ning sõidukis viibinud 58-aastane naine ja üheksakuune laps. Audi juht ja Volvos viibinud 37-aastane naine toimetati haiglasse.

Lääne prefektuuri operatiivjuht Henry Murumaa ütles, et ligi kümme kilomeetrit enne sündmuspaika fikseerisid patrullbussis käsikiirusmõõtjaga kiirust mõõtnud politseinikud Audi kiiruseks 138km/h. Politseinikud asusid patrullbussiga Audile järgi sõitma, kuid kaotasid selle kohe silmist ja peatumismärguannet talle anda ei jõudnud. Politseinikud andsid kiiruseületajast teada samal maanteel töötanud teisele patrullile, et nad nende poole liikuva Audi kinni peaksid. Enne seda jõudis aga Audi juht põhjustada raske liiklusõnnetuse.

„Audit juhtinud 34-aastase mehe joobe kohta annab täpsemad vastused ekspertiis, kuid meedikute esialgse info kohaselt oli ta alkoholijoobes,“ sõnas Murumaa ning märkis, et mees on ka varem politsei huviorbiidis olnud. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab kriminaalmenetlus.

Politsei avaldab sügavat kaastunnet hukkunute lähedastele.

Kommentaarid

Viimased uudised