Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Haanja puhke- ja spordikompleks. Foto: Külli Leola

Rõuge vallavolikogu kinnitas 20. novembril peetud istungil sihtasutuse Haanjamaa Sport asutamise. Sihtasutuse eesmärk on arendada mitmekülgsete tegevusvõimalustega Haanja spordi- ja puhkekeskust.

Koos sihtasutuse asutamisega kinnitas volikogu selle põhikirja, määras juhatuse ning nõukogu liikmed. Sihtasutuse tööd hakkab juhatuse liikmena koordineerima vallavalitsuse kultuuri- ja spordispetsialist Marko Palo. Nõukogu liikmeteks määrati Haanja Suusaklubi esindajana Aare Eiche, spordiühingu Võru Biathlon esindajana Hillar Zahkna, Võrumaa Spordiliidu esindajana Merike Õun, Rõuge vallavalitsuse esindajatena Mailis Koger ja Marju Kõva ning Rõuge vallavolikogu esindajana Aigar Kalk. Sihtasutuse nõukogu valib esimehe oma esimesel koosolekul.

Haanja puhke- ja spordikeskus asub Haanja külas. Selle radadel saab erisuguste harrastuste ja treeningutega tegeleda nii suvel kui ka talvel. Lähiaastatel on Haanja puhke- ja spordikeskust ootamas olulised arengud: piirkondliku konkurentsivõime tugevdamise meetme toel rajatakse keskusesse 2 km pikkune ja 4,5 meetri laiune valgustatud kergliiklustee, kunstlume tootmissüsteem ning asfaltkattega plats kunstlume ladustamiseks. Samuti tuleb muid olulisi uuendusi lasketiiru stardi- ja finišialal, mis on vajalikud suuremate võistluste korraldamiseks.

Kommentaarid

Viimased uudised