Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Rõuge VV

Kui sooviksid ehitada oma kodu maalilisse Rõuge alevikku, siis anna endast märku – perede elamumaa konkursi lõpuni on jäänud vaid üks nädal!

Konkursil on krunt aadressiga Rahu tn 1. Konkursil osalemiseks esita sooviavaldus hiljemalt 2. mail 2023.

Rõuge vald kuulutas välja elamumaa konkursi, mille kaudu antakse ühele perele võimalus soetada sümboolse hinnaga kinnistu oma kodu rajamiseks Rõuge alevikku. Rahu tn 1 asuv maatükk on suurepärase asukohaga, jäädes vaid kiviviske kaugusele kõigest eluks vajalikust. Loodus siin on kõrgelt hinnatud – asudes koduõuelt jalutuskäigule mööda asfalteeritud kergliiklusteed, on ilmeilusad vaated Rõuge aleviku maastikule ja järvedele garanteeritud!

Konkursil olev kinnistu on hoonestamata ja kõrghaljastuseta. Kehtiva detailplaneeringu alusel võib krundile rajada kaks kuni 2-korruselist hoonet (elamu ja abihoone), haljastada õue vastavalt oma soovile ning piirata naturaalsest materjalist, kuni 1,2 m kõrguse aiaga. Elektrivõrgu ning ühisveevärgi ja -kanalisatsioonisüsteemiga ühinemiseks on liitumispunktid toodud kinnistu piirile. Vahetus läheduses paikneb ka sidekaabel.

Konkursi tähtaeg on 02.05.2023. Osalejal peab olema valmisolek kahe aasta jooksul ehitustöödega alustamiseks ning viie aasta jooksul elamu valmis ehitamiseks. Võitjaga sõlmitakse hoonestusõiguse seadmise leping tasuga 40 eurot aastas ning kohe pärast elamu valmimist saab ta kinnistu omanikuks 1181 euro eest. Täpsemad tingimused leiab Rõuge valla veebilehelt.

Kaugus teenustest ja vaatamisväärsustest:
toidupood 600 m
lasteaed 1,1 km
põhikool 1,5 km
noortekeskus 750 m
apteek ja perearstikeskus 200 m
rahvamaja ja kirik 1,5 km
jäätmejaam 500 m
tankla 400 m
Rõuge Suurjärve rand 1 km
Rõuge Ööbikuorg ja Pesapuu vaatetorn 2 km
Eesti ema monument 500 m
golfiväljak 100 m
tenniseväljak, jääväljak ja staadion 1,5 km
kaugtöökeskus 500 m
2024. a avatav uus kaubandus- ja teeninduskeskus 450 m

Vaata veel:

rohkem fotosid kinnisvaraportaalis  https://www.kv.ee/3522895

konkursi tingimused, osalemise info Rõuge valla kodulehel https://rouge.kovtp.ee/perede-elamumaa

Siin on ilus elada!
Tan om illos ellä!

Viimased uudised