Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Riigikogu esimees Henn Põlluaas juhib seoses lapsepilastamisega vahele jäänud sotside juhtfiguuri Tõnu Intsi juhtumiga tähelepanu, et sotsid on unustanud oma tavapärase valija – vaesed inimesed ja töörahva.

Järgneb riigikogu esimehe Henn Põlluaasta (EKRE) kirjutis sotsiaalmeedias:

„Tuli välja, et Tõnu Ints, SDE juhatuse liige, kes mu raamatu „Sotsid, interrinde teine tulemine” lahmivas stiilis maha tegi, sai kriminaalsüüdistuse alaealiselt poisilt seksi ostmise eest. Kriitika, kui see on konstruktiivne, on alati teretulnud, aga antud juhul pole vist midagi imestada, et talle see raamat ei meeldi. Mõistan selles ju kõikvõimalikud ebanormaalsused ja perverssused teravalt hukka. SDE on muutunud aga just nende „väärtuste” kõige fanaatilisemaks eestvõitlejaks, olles hüljanud enda traditsioonilise elektoraadi – vaesed ja töörahva.”

Sissekande juures kommentaarides on märgitud, et sotsid orienteerusid Eestis ümber vähemustele ja perverssusi ihalevatele kulturnikutele, sest töölised saatsid nad sitale. Kunagine tööliste, talupoegade ja soldatite esinduspartei on läbi teinud lääneliku muutumise ja saanud seksuaal-vähemuste privileegide eest võitlejaks.

Lisatakse veel, et seoses sotside juhtfiguuri Tõnu Intsi lapsepilastamise juhtumiga ei ole olnud kuulda hukkamõistvaid avaldusi „sotsinovskilt, kaarikult, valjulaidilt, maja vallaselt, pindrek parandilt, ega teistelt edumeelsetelt”- mis juhtunud on nende seltsimeestega? Kas neil on suu vett täis, või peavad nad lapsepilastamist tavaliseks ja õigustatuks?

Eiki Nestor on kiitnud Intsi järgmiselt: „Tõnu on lahtise mõistuse ja suure südamega inimene, kes juba mitme aasta jooksul on pühendunud nende inimeste aitamisele, kellel on ühel või teisel põhjusel hetkel raske üksinda elus edasi minna. See eeldab inimeste mõistmist ja soovi neid aidata. Tõnu on väga hea valik!“

Lisatakse veel seda, et Ints juhib igapäevaelus Johannes Mihkelsoni keskust, mis tegeleb muuhulgas pagulaste abistamisega. Mida rohkem pagulasi, seda paremini läheb keskusel. Nüüd on lihtsam mõista, miks sotsid on viimastel aastatel jonnakalt LGBT ja pagulaste asja vedanud ja selle peale riigi raha kulutanud.

Lisatakse veel seda, et sotside järgmine plaan on pedofiilia suruda LGBT kaitsva tiiva alla! 😳

Viimased uudised