Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Pexels

Talvel on külm ja pidev pimedus. Uurige, millistesse riikidesse saate minna ja veidi suve nautida, kui teie kodumaal on lumetorm möllamas.

Talvekülm võib pöörane olla, aga mida teha, kui väga tahad merd nautida?

Meil, kes kasvasime üles parasvöötmes mandrikliimas, kus on kuumad suved ja külmad talved, on raske ette kujutada, et kuskil talvel on kuumus, suvel aga vastupidi niiske, hall ja vihmane. Jutt käib riikidest, kus talvepuhkused edestavad oluliselt suvist, novembrile lähemal algab rannapuhkuse hooaeg ning kõige maitsvamad viljad valmivad kohe pärast aastavahetust. Suvel võib neis samades kohtades kergesti sattuda troopilistesse orkaanidesse või põrgulikku palavusse.

Egiptus

Turistide lemmikriikide edetabeli vaieldamatu liider. Isegi suvel on see aeg-ajalt puhkuse lemmikriikide edetabelis teisel kohal, konkureerides Vahemere kuurortidega. Lisaks piiride avatusele ja vautšeri suhteliselt madalale maksumusele meelitavad Punase mere kuurordid talvel mugavate ilmastikutingimustega. Õhutemperatuur on päeval umbes + 25 ° C ja vesi soojeneb kuni + 23 ° C.

Kuuba

Pool päeva lennukis Kuubale on nagu hüpe viiskümmend aastat tagasi, kus veel sõidetakse nõukogude „moskva” autodega ja usutakse kommunismi võitu. Võtke aega – parem valage endale klaas Kuuba rummi ja ärge kiirustage: kuubalased õpetavad teile, kuidas elu aeglaselt nautida. Kui teile meeldib “all inclusive”, minge populaarsesse Kuuba kuurorti Varaderosse, kus laiutavate palmide ja kaktuste taga laiuvad kilomeetrid pikk valge rand. Holguíni eliitkuurordis saate kuninglikult puhata. Istuge õlgedest vihmavarju alla ja korrake Kuuba mantrat “Ära lükka homsesse seda, mida saad teha ülehomme.”

Tai

Puhkamine Tai kuurortides on talvekülma eest parim jook. Mõned jumaldavad Koh Samui kookospähkli randu – zeni atmosfääri, pehme liiva ja koduse vannilaadse temperatuuriga merd. Teised hindavad ekstsentrilist Pattayat eksootiliste rannabaaride ja odavate ostude pärast. Mõlemad tunnistavad oma armastust kauni Phuketi vastu: siin saate nautida Patongi baarides ja romantilisi päikeseloojanguid eraldatud Freedom Beachil.

Täiskuupidudel Koh Phanganil tulevad peolised üle kogu maailma ja panevad pidu. Hommikul tahaks häbelikult silmad alla lasta, aga lastelastele on millestki rääkida: kuidas sa tantsisid hommikuni pahkluuni meres, jõid ämbritäie viskit ja koolat ning said aplausi bikiinivõistluses. Pärast meeldivat ajaveetmist , hotelli naastes, saate enda hotellitoas nautida suurepäraseid kasiinoboonuseid saidil Estonia-bonusesfinder.com/free-spins/.

Filipiinid

Kui arvate, et tunnete kõiki Aasia kuurorte nagu oma viit sõrme, mõelge seitsmele tuhandele Filipiini saarele. Kõik, kes siin puhkasid, räägivad õhinal kaunitest päikeseloojangutest, peopesa krevettidest, hasartmängudest ja suurte silmadega tarsieridest. Neid saab kaisutada troopilisel Boholi saarel.

Kasiinoboonuste Finder ettevõtte tooteomaniku Tony Slotermani arvates on Filipiinid just koht, kus tasub lahti lasta kompleksidest ja eelarvamustest ning lõõgastuda täiel rinnal. Isegi kui see tähendab teie jaoks vaikset puhkust, lubage seda endale.

Mehhiko

Mehhikos ujute ühe puhkusega Kariibi meres, Mehhiko lahes, Californias ja Vaikses ookeanis ning cenotes Yucatani poolsaarel. Mehhiklastel on rannikuga muinasjutuliselt vedanud: siinsed rannad on sellised, et elu jaguneb hetkega enne ja pärast.

Romantikutele avaldavad muljet eraldatud Playacar ja Paraiso. Tore on lõõgastuda ka lastega Mehhikos maalilises Balandra lahes või Conchas-Hiina kuldsel liival. Lohesurfarid armastavad Cancuni Delfinesi randa, samas kui sukeldujad naudivad kohti Akumali linna lähedal, kus korallrifi kohal sihivad võõrad kalad ja merikilpkonnad.

Kokkuvõte

Odavad reisipiletid on kõige parem broneerida kuus kuud enne reisi. Kui see ei õnnestunud – ostke hiljemalt kuu enne väljalendu: lennu eelõhtul maksate üle umbes 25% aasta keskmisest hinnast. Mis puutub ilma, siis pidage meeles, et paljudes riikides langeb orkaanihooaeg augustis-oktoobris – suvel ja sügisel ei saa loota rahulikule rannapuhkusele.

Talvel tunned eriti teravalt, kuidas sisemine aku tühjeneb: kodus – igapäevaelu ja rutiin, tänaval – külm ja lörts, tööl – palju tegemist. Parim viis sellises olekus laadimiseks on kiiruga merele ära sõita.

Valmistuge eelnevalt, võtke töölt puhkust ja ostke piletid ning loomulikult ärge unustage talvel, et poodides ei leia suures valikus ujumisriideid, seega tasuks talvereisiks garderoobile juba ette mõelda.

Mõnusat puhkust!

Viimased uudised