Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eesti esimene erapiiritusetehas Remedia hakkab desinfitseerimisvahendite ajutise defitsiidi leevendamiseks tootma sanitaargeeli kätele nimega SteriGel, põhinedes Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) soovitatud retseptile. SteriGeli hakkab müüma Amber Distribution Estoniajuhtivatele jaemüügikettidele ja avaliku sektori institutsioonidele, kus sanitaarvahendite varud on madalad, alates käesoleva nädala lõpust.

SteriGel on alkoholil põhinev steriliseerimisvahend, mida pakutakse 4-liitristes kanistrites ja mida on võimalik ümber valada väiksematesse mahutitesse. Käte steriliseerimisvahend on vedelal kujul ja sisaldab 70% alkoholi. Ehkki desinfetseerimisvahendi alkoholisisaldus on kõrge, pole see näidustatud seespidiseks tarvitamiseks tulenevalt selles sisalduvatest tehnilistest lisaelementidest.

Amber Distribution Estonia tegevjuht Moi Vatsar: „Me pingutame, et kindlustada oma käte desinfitseerija SteriGel’i turule toomine võimalikult kiiresti, et aidata piirata ja vähendada koroonaviiruse levikut. Tulenevalt oma kontserni kiirusestandardist kõiges, mida teeme, töötame selle nimel, et tarnida SteriGel esimesel võimalusel klientidele, kes seda kõige rohkem vajavad.”

Moi Vatsari sõnul alustas Amber Distribution Estonia SteriGel projekti koos kolleegidega Remedia piiritusetehasest kõigest nädalapäevad tagasi ning nüüd ollakse valmisolekus alustada tootmist. “Oleme väga tänulikud kõigile partneritele ja institutsioonidele, kes reageerisid kiiresti ja võimaldasid SteriGel’i klientidele tarnimise vajaliku kiirusega,” ütles Moi Vatsar. Rohkem infot SteriGel’i ja selle ostmise võimaluste kohta on leitav veebilehelt www.amberdistribution.ee.

Remedia, mis on osa Amber Beverage Group’ist, asutati erakapitalil põhineva ettevõttena peale Eesti iseseisvuse taastamist. Aastal 1991 sai Remedia õiguse toota alkohoolseid jooke ning saavutas kolmanda suurima alkoholitootja positsiooni Eesti turul. Remedia on tuntud kõrge äriprofessionaalsuse ning üle 25 aasta müügi ja turunduse kogemusega.

Amber Distribution Estonia on väike aga konkurentsivõimeline ja dünaamiliselt arenev rahvusvaheliste veini- ja viinabrändide edasimüüja Eestis. Kiireimalt kasvava rahvusvaheliste veini- ja viinabrändide edasimüüjana Eestis teenindab ettevõte enam kui 1500 tarnijat üle Eesti rohkem kui 180 alkoholibrändi suuruse portfelliga. Alates aastast 2014 on ettevõte osa Amber Beverage Group’ist.

Kommentaarid

Viimased uudised