Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Bussifirma Lux Express pani alates 1. detsembrist kinni kaks Simple Expressi väljumist Võrust Tallinna: kell 12 ja 16. Samamoodi lõpetati kaks väljumist Tallinnast Võrru: kell 9.30 ja 18.45.

Lux Express Eesti kommertsjuht Märt Sibrik põhjendas liinide sulgemist liinivõrgu optimeerimise ning uute väljumiste lisandumisega Tallinn-Tartu liinile. Selleks suleti kaks Simple Expressi väljumist Tallinn-Tartu-Võru liinil.
„See tähendab, et otsereise Võrust läbi Tartu Tallinnasse jäi küll vähemaks, kuid oluliselt suurendasime väljumiste arvu Tartu ja Tallinna vahel ning tänu tihedale ja mugavale sõidugraafikule on reisijatel igal täis ja pool tunnil võimalus Tartust edasi Tallinna reisimiseks,” märkis Sibrik, „Lux Expressi bussid sõidavad Tallinn-Tartu vahel 31 korda päevas mõlemas suunas ja ümberistumine ei tähenda enam reisija jaoks pikka ooteaega.”
Alates 1. detsembrist teenindavad Võru-Tartu-Tallinn otseliini 2 korda päevas mõlemas suunas sõitvad Lux Expressi bussid. Lisaks teenindavad Võru-Tartu liini ka Simple Expressi bussid, mis sõidavad 6 korda päevas mõlemas suunas.

Viimased uudised