Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Shutterstock

Eesti ühe suurema reisikorraldaja esialgsetel andmetel on jaanuarikuu jooksul kasvanud välismaale reisile minevate kuni 12-aastaste laste arv. Väikeste reisijate arv kasvas umbes 10% ning suurenenud on ka hinnapäringute maht lähimateks kuudeks. 

TEZ TOUR’i müügi- ja turundusjuht Jelena Gavronski: „Täheldasime mõningat muutust reisijate aktiivsuses, sest reeglina on jaanuar üks rahulikumaid perioode puhkusereiside vaates, kuid seekord oli see võrdlemisi aktiivne. Kasvas nii perereiside kui päringute arv ka lähimate kuude jooksul toimuvatele reisidele. Seostame seda eelkõige Eesti elanike endiselt kõrge reisimisaktiivsusega.”

Firma andmetel on aktiivsemalt reisinud eelkõige 2 kuni 12-aastaste lastega reisivate perede arv ning o kuni 2 aastaste beebidega vanemate reisiaktiivsus on jäänud üldjuhul samaks. Talvisel perioodil soovivad pered reisida eelkõige soojale maale, mille hulgas populaarseimateks suundadeks olid Egiptus, Tenerife ja Gran Canaria. Populaarseimaks reisi pikkuseks on endiselt üks nädal ning lastega reisivad vanemad eelistavad pigem 4 ja 5 tärni hotelle täispansioni või kõik hinnas teenustasemega.

„On tavapärane, et pered reisivad palju koolivaheaegade ja pühade perioodil, kuid käesoleval aastal tunnetasime aktiivset võimaluste uurimist ja suurenenud reisihuvi kõikides kanalites, ka online’is ja isegi sotsiaalmeedias. Juba veebruaris – märtsis hakkavad Eesti elanikud aktiivsemalt planeerima oma suvepuhkuseid ja siis me näeme, kas reisimine on tõesti veelgi kasvanud, või tegu oli lühiajalise muutusega, mida täheldasime just jaanuaris,” võttis teema kokku Jelena Gavronski.

TEZ TOUR on Baltimaade üks vanimatest reisikorraldajatest, mis töötab Eesti, Läti ja Leedu turul alates 2002 aastast. Esimene esindus avati Riias. Eestis on firma tegutsenud alates 2008. a ja esindatud Tallinnas peakontoriga aadressil Laeva 2 ja otsemüügi bürooga aadressil Poordi 3. Lisainfot ja reisivalikuga saab tutvuda aadressil www.teztour.ee või Facebook’i lehel: https://www.facebook.com/teztoureesti

Viimased uudised