Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Räpina Haigla

Räpinas algas veebruari lõpus tervisekeskuse ehitus ja sellega seoses polikliiniku hoone renoveerimine. Ehitaja on AS Semuehitus. Ehitustööde planeeritav lõpp on käesoleva aasta lõpus.

Renoveerimise tõttu ei ole võimalik patsiente teenindada polikliiniku hoones. Perearstid võtavad alates 26. veebruarist vastu Räpina Ühisgümnaasiumi hoones. Sissepääs on Aia tänavalt korvpalliväljaku kõrval olevast sissepääsust. Parklaks on endine õppesõiduväljak, sissepääs parklasse Kooli tänavalt võimla nurga juurest.

Kõikide eriarstide vastuvõturuumid ja registratuur on üle viidud uue õendushoolduse osakonna 0-korrusele, sissepääs Nurga tänavalt.

Sissepääs haiglasse on Nurga tänavalt sisehoovi kaldtee kaudu. Külastajad pääsevad õendus-hooldusosakonda samuti kaldteelt. Parklana jääb kasutusse haiglahoone esine parkla. Liikumistee parklast õendushoolduse osakonna 0-korrusele on toodud juuresoleval skeemil.

Apteegi ja sauna sissepääs on endises kohas.

Kiirabi hakkab paiknema Võõpsu mnt. 16 politseimajas. Sellel aadressil annab kiirabi ka kohapeal abi, kui see on võimalik. Liikumiseks pannakse üles suunavad viidad, õige koha leidmine ei saa olema keeruline.

Informatsiooni annab ka registratuur, telefon 7999244. Telefoninumbrid ei muutu. Kõik muudatused on leitavad haigla kodulehel www.rapinahaigla.ee.

Patsientidelt palutakse mõistvat suhtumist ja kannatust. Järgmiseks aastaks on Räpinas tänapäevane perearstikeskus, eriarstidele head tingimused vastuvõttudeks, võimalik on mõne uue teenuse lisandumine. Teisel korrusel asuvasse perearstikeskusesse hakkab pääsema liftiga. Ühes hoones saavad olema kõik elanikele vajalikud teenused: haigla, polikliinik, perearstid, kiirabi ja apteek.

Viimased uudised