Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tallinn-Tartru maanteel Järvamaal täna hommikul toimunud rängas autoavariis hukkus noor naine.

Praeguseks on selgunud, et Puiatu küla ligidal põrkas kokku viis sõidukit: sõiduauto Volkswagen, sõiduauto Toyota, kaubikud Renault Master ja Renault Trafic ning üks veoauto.

Kahjuks suri sündmuskohal Volkswagenis olnud 22-aastane naine, keda meedikud kohapeal elustasid. Autos oli veel kaks inimest, kes vigastada ei saanud.

Mõlemas Renault’ kaubikus oli üks inimene, kes mõlemad said viga ja toimetati haiglasse. Toyotas ja veoautos oli mõlemas üks inimene ja vigastada nad ei saanud.

Paide politseijaoskonna välijuht Raimond Innos rääkis, et esialgsetel andmetel juhtus õnnetus, kui Tallinnast Tartu poole sõitnud kaubik Renault Trafic kaldus vastassuunavööndisse ja põrkas seal kokku Tartust Tallinna suunas liikunud Renault Masteriga. „Selle kokkupõrke tagajärjel paiskus Renault Master paremale teelt välja. Praeguseks kogutud info viitab, et Renault Masteri taga sõitnud Volkswagen kaotas mingil põhjusel juhitavuse, kaldus vastassuunda ja põrkas seal kokku Tallinnast Tartu poole sõitnud sõiduautoga Toyota,“ selgitas Innos.

„Kõik õnnetuses osalenud autode juhid olid kained ja esialgsetel andmetel oli kõigil autodes olnutel kinnitatud turvavöö. Mis põhjusel sõidukid vastassuunda kaldusid, selle peab välja selgitama alustatud kriminaalmenetlus, aga liikluses võivad traagiliste tagajärgedeni viia esiti tähtsusetuna tunduvad asjad. Sellepärast on ülioluline keskenduda vaid liikluses toimuvale ja hoida pikivahet, et oleks aega reageerida, kui selleks vajadus tekib,“ lisas välijuht.

Kommentaarid

Viimased uudised