Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Jäätmekäitlusfirma Ragn-Sells andis Võru valla klientidele teada, et lõpetab alates 1. juunist pakendikonteinerite tühjendamise.

Aastal 2023 jõudis Ragn-Sellsi poolt kohtkogumise (kollane kott ja korteriühistute mahutid) teel liigiti kogutud plast-, metall-, klaas- ja paberpakendist  materjalina ringlusesse rohkem kui 65%.

Pakendijäätmete kohtkogumise teenuse kasutajate hulk teie piirkonnas ei ole aastate jooksul kasvanud, kuid suurenenud on jäätmevaldkonnas transporditeenuse osutamisega seotud kulud (kütusehind, palgakulud, investeeringud kaasaegsetesse sõidukitesse jne). Lisaks, kuna Ragn-Sells ei osutunud järgmise perioodi avalike pakendijäätmete konteinerite teenindamise hankel edukaks, oleme sunnitud piirkonnas enda poolt pakutava kohtkogumise teenuse ka lõpetama

Seoses sellega anname teada, et alates 01.06.2024 lõpetame pakendijäätmete mahutite tühjendamise teenuse. Viimane pakendite kogumisring toimub graafikujärgselt maikuu jooksul.

Juhul, kui leiate piirkonnas uue pakendijäätmete kogumisteenuse pakkuja (info kohaliku omavalituse kodulehelt), siis saate mahuti rentimist Ragn-Sells’ist jätkata (tutvu teenuse hinnakirjaga). Rendi jätkamise soovist palutakseteatada hiljemalt 15. maiks 2024 klienditeeninduse telefonil: 60 60 439 või e-posti teel: info@ragnsells.ee.

Juhul, kui klient ei ole 15. maiks ettevõtet enda rentimise jätkamise soovist teavitanud, toimub mahuti tasuta äraviimine juunikuu jooksul. Alates 1. juulist on mahuti tagastamine tasuline vastavalt hinnakirjale.

Viimased uudised