Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Loretta Mööbel

Iga maakodu ja miks mitte ka linnamaja lahutamatuks osaks peaks olema üks korralik saun. Põlvamaal Sõreste külas tegutseb Loretta Mööbel OÜ. See on ligi 20-aastase kogemusega puiduettevõte, mille põhitööks on saunade disainimine, tootmine ja müük. Lisaks teeb ettevõte ka muid ehitisi – palkmaju, moodul- ja elementmaju ning eritellimustöid.

Hooneid valmistatakse liimpalgist või puitkarkassil seinaelementidest. Saunad ja elamud disainitakse vastavalt kliendi soovile. Uue tootena pakutakse ka kahte erineva suurusega liimpalgist valmistatud ehedat suitsusauna.

Palkhooned valmivad enamasti 160mm ristlõikega liimpalgist, mida töödeldakse palkmaja tootmisliinil. Pakutakse terviklahendusi „võtmed kätte” valmiduses, ise ehitajatel on võimalus soetada ka ainult masintöödeldud palkosa.

Väiksemad hooned, näiteks moodulkontorid, -suvilad või saunad pindalaga kuni 20m2 transporditakse ja paigaldatakse kraanaautoga kliendi krundile ning pole tarvis ka ehitusluba.

Vaata www.lorettamoobel.ee

Kagueestimaine mööbel on kena ja kvaliteetne

Loretta Mööbel on Kagu-Eesti Puiduklastri liige. Kuna valdav osa piirkonna ettevõtetest on väikesed, siis teevad nad klastris koostööd tootearenduses ja turunduses. Praegu kuulub klastrisse 17 puidu- ja mööblitootmisega tegelevat firmat Võru-, Põlva- ja Valgamaalt, andes tööd ligi 320 Eesti kagunurga inimesele.

Aiamööblit, laste mängumaju ja kiike pakuvad Palkmööbel, Kapa Puit ning Sternoberg. Saunu ja saunasisustust saab tellida Loretta Mööblilt ning Genetrade Wood Balticu käest.

Kvaliteetset eestimaist mööblit tuppa teevad Wermo, Lasva Liimpuidu, Estopuit, Ami Treipuit, VIP-Mööbel ja Scanwood. Trepi tellimisel leiab kõik vajaliku A&Ed Woodist või Sirjest. Eritellimusi ja disainmööblit pakub Sisuko ning paljud Eestimaa lasteaiad on sisustatud Guido Mööbli toodetega. Kodumaise diivani saab soetada Ensoformist või Võru Empakist.

Vaata, millist ilusat mööblit Kagu-Eestis tehakse! www.puiduklaster.ee.

Viimased uudised